רד תקשורת הקימה מרכז מיחשוב ותקשורת בכפר הנוער כנות
במסגרת הפרויקט נתרמו לכפר 35 מחשבים שחלקם מיועד לחדרי הילדים. כן נרכש עבור הכפר ציוד היקפי הכולל: תשתית תקשורת, שרת, ריהוט ועוד
הגדל

חברת רד תקשורת, הקימה כחלק מפעילותה בקהילה ותמיכתה בחינוך לטכנולוגיה ולמדעים, מרכז מחשבים בכפר הנוער כנות. במסגרת הפרויקט נתרמו לכפר 35 מחשבים שחלקם מיועד לחדרי הילדים. כן נרכש עבור הכפר ציוד היקפי הכולל: תשתית תקשורת, שרת, ריהוט, מקרן מולטימדיה, מזגנים, מדפסות ותוכנות. היקף התרומה עמד על כ-300 אלף שקלים.

בטקס החנוכה, בו לקחו חלק בני הנוער ובכירים מחברת רד, אמר אפי וכטל, מנכ"ל רד, כי התרומה היא דרכה של החברה להחזיר לקהילה חלק מתוצאות ההצלחה שלה. וכטל אף הבטיח לנוכחים כי כל תלמיד בכפר שיחליט להמשיך ללימודי מדעי מחשב, או הנדסת אלקטרוניקה בעתיד, יוכל להנות ממלגת לימודים על חשבון רד.

כנות, הממוקם ליד גדרה, הוקם בשנת 1952 ככפר נוער חקלאי ועם השנים התאים את עצמו למציאות שמסביב. לאורך השנים משלב המקום בין חינוך פורמלי, חינוך בלתי-פורמלי וחינוך לעבודה. בשנים האחרונות אף פותח בכנות מסלול פנימייתי ללימודי משטרה - בשיתוף המשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל. בכפר יש כיום כ-250 בני נוער המגיעים מכל רחבי הארץ. אחוז בני הנוער המסיימים את הלימודים בכפר עם תעודת בגרות מלאה הוא גבוה, כך גם אחוז הגיוס לצבא.

במסגרת פעילותה של רד בקהילה ותמיכתה בחינוך לטכנולוגיה ולמדעים, יוזמת רד במהלך השנה כ-12 פרויקטים בעלי אופי דומה. במהלך 2009 הועברו כמיליון שקלים לטובת שיפור תנאיהם של תלמידים ובני נוער בפנימיות ובבתי ילדים ברחבי הארץ.

 

 

מאתר NEWS1

עבור לתוכן העמוד