השתתפות בפרוייקט ירידי התנדבות
הגדל
 1. תנועת קול קורא – מי אנחנו?
  קול קורא הינה התארגנות סטודנטיאלית, ראשונה מסוגה בישראל, התנדבותית וא-מפלגתית, הפועלת למען עשייה ואמירה חברתית של מגזר הסטודנטים בנושאים הבוערים על סדר היום הלאומי. נקודת המוצא שלנו היא כי ציבור הסטודנטים אינו רק העתיד של המדינה, אלא גם, כלל ועיקר, ההווה שלה, ועל כן יש לעשות עימו יד אחת ולנצל  כוחו והשפעתו למען החלשים בחברה.
 2.  מהו יריד התנדבות?
  יריד עמותות כלל ארצי להתנדבות ועשייה חברתית, המתרחש במספר קמפוסים ברחבי הארץ. מטרתו לקשר בין עמותות הזקוקות למתנדבים לבין סטודנטים המעוניינים להתנדב אך לא יודעים היכן. כל זאת נערך באווירת הפנינג בה יסתובבו הסטודנטים בין הדוכנים ולמעשה יקבלו רושם וחשיפה לכלל הפעילות של הארגונים השונים בדגש הפעילות הרלוונטית לסקטור הסטודנטים כהצעות לעשייה גורפת של כלל הסקטור. חשוב לציין כי לעמותות יש תפקיד פעיל בגיוס המתנדבים ויש להיערך לכך בהתאם (כיצד למשוך סטודנטים לדוכן).
 3. עם פתיחת השנה  האקדמית יערכו מספר ירידים במקומות הבאים - רישמו לפניכם ביומנים:

          28/10/07 המרכז הבינתחומי הרצלייה

          6/11/07 מכללת אריאל

בשנים האחרונות נרשמו מעל ל-1000 סטודנטים לעמותות השונות, מס' קמפוסים כבר אימצו את השיטה ואפילו מפעילים את ירידי ההתנדבות באופן עצמאי.
 


לו"ז מוערך לאירוע:
10:30 הגעה והקמת הדוכן
11:00 הפעלת הדוכן
15:00 פירוק הדוכן

הנחיות להשתתפות:

 • לאשר השתתפותכם ביריד בטופס המצורף, עד לתאריך ה-  20/10/2007.
 • להעביר לנו את לוגו העמותה שלכם כדי שיודפס על גבי ההזמנות ליריד.
 • להעביר לידנו מספר מילים על העמותה, מטרתה ואופי ההתנדבות.
 • למנות איש קשר עימנו לתיאום צרכים והגעה.
 • אנו יכולים לספק לכם לטובת הדוכן  שולחן, כסאות ונק' חשמל,אולם אנו ממליצים שתיערכו מראש בהכנת דוכן משלכם כדי שהאירוע יהיה צבעוני ומסוגנן.
 • היריד מתקיים כשירות עבורכם ואינו כרוך בעלות כלשהי.
 • אנו סטודנטים הפועלים בהתנדבות על מנת לספק לעמותות שירות זה. משאבנו וזמננו מוגבל, ולכן לא בטוח שנספיק לפנות אליכם גם בפנייה טלפונית. עקב כך אנו מבקשים להחזיר לנו את הטפסים בהקדם ולהודיע לנו במידה ויש ביטולים.


אישורי הגעה יש להעביר לכתובת הבאה:
מייל:   
amit.kolkore@gmail.com
דואר:   ברזילי 3, דירה 5, ת"א, מיקוד: 65113
עמית 052-3733733

www.kolkore.org     

 

עבור לתוכן העמוד