מבצע "הקש בדלת" של האגודה למלחמה בסרטן
הגדל

בטקס שהתקיים בבית הנשיא בירושלים, אמר הנשיא, מר שמעון פרס: "...הודות לאגודה למלחמה בסרטן יש תקווה ויש תוחלת. מעבר לטיפול הרפואי המקצועי והמסור במרפאות ובבתי החולים, יש כתובת ייעודית, אוהדת, סועדת, מעודדת, מלווה ומחזקת.

ישנם מתנדבים העושים מלאכת קודש. יש פסיכולוגים ועובדים סוציאליים היודעים את נפש החולה... האגודה איננה נסמכת על תקציב ממשלתי אלא ממומנת מתרומות בלבד, מאותן נקישות קלות על הדלת, ומההיענות האזרחית הרחבה לשאלת הילדה או הילד המצוידים בפנקס קבלות וניצבים בנימוס בפתח... מיגורה המוחלט של המחלה עודנו רחוק, אבל רצף מתמשך של ניצחונות קטנים מניב תוצאות נפלאות ומציל חיים. ברכתי הנאמנה נתונה לאגודה כולה, ובמיוחד לתלמידים שיפשטו על בתי ישראל ויקישו על כל דלת. ברוכים יהיו כולם – ובהצלחה".

דיוויד פרנקלין, יושב ראש מועצת מנהלים ומנכ"ל חברת סוגת, שנענה לעמוד בראש מבצע  הקש בדלת 2009/10, נשא דברים אחריו ניגן בסקסופון מר שוקי פרימינגר, מתנדב האגודה למלחמה בסרטן שאיבד את אשתו למחלת הסרטן. תעודות הוקרה מיוחדות הוענקו במסגרת הטקס לנורית צין – המתנדבת באגודה למלחמה בסרטן כבר 38 שנים ומנהלת בהתנדבות את הטלמידע של האגודה למלחמה בסרטן מזה 22 שנה, ולתרומתם הנכבדה של לילה ויעקב ישראל אלתר ז"ל, שהוענקה לידי מר עמנואל בלאס. את תעודות ההוקרה העניקו מר ליאון רקנאטי, סגן יו"ר האגודה למלחמה בסרטן, פרופ' אריה דורסט ומר יואל פלדשו – חברי הועד המנהל של האגודה למלחמה בסרטן.

באדיבות "זוית 3" 

עבור לתוכן העמוד