אנא היו המלאכים השומרים על החתולים בגירגורים ועזרו לנו לדאוג להם
הגדל

אמה הייתה חולה, רזה, מלוכלכת ומיואשת כשנמצאה על ידי השירותים הוטרינריים בבית מחסה לחתולים בחדרה. אמה, וכ-200 חתולים נוספים שסבלו מהזנחה, הוצאו מהמקום בצו בית משפט והועברו לגירגורים המאושר כמתקן מוגן לחתולים. מרגע שהגיעה לגירגורים, כבר חל שינוי באמה. מיום ליום חזרה לאמה שמחת החיים, משקלה עלה ופרוותה הפכה לבנה ומבהיקה. אמה היום היא חתולה מטופחת שהאושר חזר לחייה

  100 ש"ח יעזרו לקנות מזון מתאים לאמה וחבריה כדי לשמור על בריאותם.    

www.litrom.com/girgurim

ג'ינג'יק הגיע לגירגורים מבית המחסה בחדרה, הוא היה תשוש, רעב, עצבני  וסבל מכאבים איומים בפה שמנעו ממנו לאכול באופן סדיר. ג'ינג'יק נלקח למרפאה שם עבר צילום רנטגן של החניכיים. בנוסף לשיניים רקובות  שנעקרו מיד, מצא הוטרינר כי נותרו בחניכיים שורשים שבורים שהציקו לג'ינג'יק וגרמו לו לכאב בלתי פוסק. לאחר ניתוח כירורגי להוצאת השורשים החבויים, חזר ג'ינג'יק לאכול, להעלות במשל, להתלטף ולהיות  שליו ורגוע.

200 ש"ח יעזרו לשלם חשבונות של טיפולים וטרינריים לחתול ים כמו ג'ינג'יק שזקוקים לטיפול רפואי ולמעקב וטרינרי שוטף. 

www.litrom.com/girgurim

מורן הייתה פצועה ומבוהלת כשמתנדבות גירגורים מצאו אותה בלילה חשוך וקר מוטלת חסרת אונים  באמצע הכביש.  הן אספו אותה למכוניתן ומיהרו לוטרינרית. מורן  סבלה משברים בלסת ובאגן, נותחה והייתה מאושפזת כחודש ימים. לאחר מספר חודשים עלתה מורן במשקל,  צימחה פרווה מפוארת והשיבה לעצמה את הביטחון.

400 ש"ח יאפשרו לשלם עבור ניתוחים חיוניים ויקרים כמו הניתוח האורטופדי שעברה מורן והניתוח לפריצת דיסק שעברה שולה.

www.litrom.com/girgurim

גירגורים הוא בית המחסה הגדול בארץ לחתולים עזובים במצוקה  והיחיד  המאושר כמתקן מוגן לחתולים בסיכון. מעל 700 חתולים שננטשו והוזנחו הובאו לגירגורים כדי שנציל את חייהם ונדאג להבריאם ולשקמם.

אנו מאמינים כי חתול בריא אסור שיומת, וכן חתול חולה שניתן לטפל בו ולהעניק לו איכות חיים . אנו מאמינים כי לכל חתול מגיע להיות נאהב על ידי בעלים אחראים שידאגו לו. בגירגורים אנו אוהבים את החתולים ודואגים להם ושומרים על כל אחד מהם. הנתינה שלכם משמעותית עבורינו, ואנו אסירי תודה על כל תרומה שאנו מקבלים.

בבקשה תרמו לחתולי גירגורים ובכך תהיו גם אתם חלק פעיל ובלתי נפרד מהפעילות להצלת חתולים. אנא פנו לבני המשפחה, לחברים, לעמיתים לעבודה ולמעגל המכרים שלכם, והעבירו להם את קריאתינו ובקשתינו לעזרה. אם יוכל כל אחד מאיתנו לתרום תרומה חד פעמית או קבועה, וירתום לעניין עוד תורם אחד, נוכל יחדיו להעניק לחתולים בגירגורים את הטיפול הנדרש והראוי, ונוכל להמשיך ולעזור לחתולים חדשים.

 תודה

חתולי ומתנדבי  גירגורים

 

לתרומות באמצעות כרטיסי אשראי דרך האתרים המאובטחים:

www.litrom.com/girgurim

For a secure donation via the Internet for foreign credit cards:

https://128bit.clickandpledge.com/default.aspx?ID=13722&cid=IL&a  

לתרומות באמצעות העברה ישירה לחשבון הבנק:

בנק ירושלים (054), סניף (030), חשבון מספר 300043551

באמצעות  המחאות לפקודת גירגורים:

 ניתן לשלוח לתיבת הדואר של גירגורים (ע"ר), ת"ד 2466 , קריית אונו, מיקוד 55122

גירגורים, עמותה רשומה מספר 580458818, ת"ד 2466, קריית אונו  55122, www.girgurom.co.il               

עבור לתוכן העמוד