העץ הבודד - עמותה לחילים בודדים
20/02/2014
הגדל

עמותת "העץ הבודד " היא עמותה שהוקמה על- ידי חיילים בודדים שחוו את הכאב על בשרם והחליטו להחזיר לעולם את הטוב שקיבלו וכעת מתנדבים למען החיילים הבודדים.
ישנם כמה סוגי חיילים הזקוקים לעזרת: חייל זכאי לינה- הוא חייל שיש לו בעיה כלשהי לישון בבית הוריו או במקום אחר ולכן הוא זכאי לקבל מגורים. חייל זכאי סיוע- הוא חייל שאין לו אפשרות כלכלית לקנות מוצרי יסוד ולכן הוא זכאי לסיוע של מוצרים בסיסיים, חייל בודד- הוא חייל שאין לו כלום מלבד בגדיו ומנעליו ולכן הוא הדרגה שזקוקה לעזרה ברמה גבוהה יותר , כל הסוגים שמנינו כאן דורשים את אותו הדבר שחייל רגיל מקבל  שזה חום, אהבה, פרגון וכמובן עזרה נפשית וכלכלית.
בעמותה ישנם הרבה מתנדבים שמפנים זמן יקר על מנת לעזור לחיילים בודדים וזאת מתוך הבנה שההגנה שלנו בחזית חזקה בזכותנו שבעורף, יחד עם זאת אנו זקוקים לעוד מתנדבים מפני שהפעילויות מתרחבות בקצב גדול.

את החלום הזה ייסדנו  והקמנו לאחר שראינו שאנו פועלים כבר שנה וחצי בשיתוף פעולה מדהים בין חברי העמותה והמתנדבים לבין החיילים הבודדים, עמותת העץ הבודד הוקמה ב- 10.7.2012  מאז דואגת לכל חייל שנמצא במצוקה מכל סיבה שיש.
רבים מהחיילים הבודדים מתקשים להשיג תנאים סוציאליים בזמן השירות הצבאי ולאחר השירות וחלקם גם חוו חוויות מסובכות יותר, הצוות שלנו מורכב מחיילים לשעבר שעברו את השירות על הצד הטוב ביותר עם עזרה מאזרחים טובי לב שתמכו בהם לאורך כל השירות לכן אנו מאמינים שאנו נותנים את המענה בגובה העיניים לחייל הבודד.

 לעמותה ישנם מתנדבים מכל רחבי הארץ ותמיד יש צורך בעוד על מנת שכולם יזכו לקחת חלק בדבר הנפלא הזה.כתובת: הנשיא 39 גבעת שמואל

מייל:
aetzaboded@gmail.com

אנא צרו איתנו קשר בנייד: אבי- 0503002992 24/7

עבור לתוכן העמוד