"קשר" - שירותי תמיכה וייעוץ להורים של ילדים עם צרכים מיוחדים באזור המרכז
הגדל

עמותת "קשר", המרכז לטכנולוגיה חינוכית (מטח) ועיריית תל אביב –יפו, השיקו את הסניף החדש של עמותת "קשר" בתל-אביב.

שירותי עמותת "קשר" ניתנים ברחבי הארץ, בשיתוף עם רשויות מקומיות, גופים ממשלתיים וארגונים העוסקים בתחום. המרכז החדש, הממוקם בבניין מטח ברח' קלאוזנר 16 ברמת-אביב, יעניק שירותי מידע, הכוונה, תמיכה וייעוץ להורים של ילדים עם צרכים מיוחדים ולאנשי מקצוע בתחום.
עמותת קשר ומטח מקיימים שיתופי פעולה מגוונים, וביניהם אתר "מקום מיוחד" – להורים ולמשפחות של ילדים עם צרכים מיוחדים, שכתובתו:  www.makom-m.cet.ac.il .

בדבריה בטקס ההשקה, ציינה דנה עזריאלי, יו"ר "קשר" וסגנית נשיא קבוצת עזריאלי, כי "סניפנו החדש יישרת משפחות רבות באזור המרכז בעזרת שורה ארוכה של אנשי מקצוע מיומנים. שיתוף הפעולה עם מטח מגדיל את מאגר המשפחות המשתמשות בשירותינו, ונותן פלטפורמה אינטרנטית לסיוע עצמי".

עזריאלי ציינה, כי "כיום העמותה מפעילה שלושה סניפים (ואחד בהקמה) הנותנים מענה לאלפי משפחות בשנה, וכן שני קווי טלפון ארציים (לדוברי ערבית ולעולים חדשים). פעילות העמותה זכתה במהלך השנים להכרה ולהוקרה רבה - בשנת 1998 הוענק לנו פרס ראש הממשלה - "מגן הילד", ובשנת 2003 פרס זוסמן-ג'וינט על מצוינות בתחום שירותי רווחה לחברה בישראל".
עזריאלי : "ראיתי חשיבות מרובה בהצטרפות ל"קשר" ולתפקידי כיו"ר, מתוך מטרה לסייע  לעמותה להגיע למלוא מיצוי הפוטנציאל שבה, לטובתם של הורים וילדיהם הנזקקים לשירותים הניתנים על ידה".

גילה בן-הר, מנכ"לית מטח, אמרה בטקס הפתיחה כי מטח מפעיל תוכניות שונות אשר מטרתן סיוע לילדים עם צרכים מיוחדים. אנו מברכים על הצטרפותה של עמותת קשר לבית מטח. הפעילות המשותפת עם עמותת "קשר" ועיריית תל אביב, משלימה את סל השירותים שאנו נותנים לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם כחלק ממחויבותנו לקהילה", אמרה בן-הר.

עבור לתוכן העמוד