דינאמיקה של קואליציה-אתגרים ודרכי התמודדות

הקמת קואליציות הינה אסטרטגיה ארגונית לקידום מאבק למען שינוי חברתי. במקרים רבים, כוחותיו של ארגון יחיד אינם מספיקים על מנת להשיג השינוי הרצוי. כיום, כאשר המטרות כוללות פעילות של סנגור חקיקה ומדיניות, שינוי התנהגויות, ומאבק ציבורי, קואליציות מהוות אסטרטגיה מועדפת לקידומן. לצד ההזדמנויות שפעולה במסגרת קואליציה מאפשרת, היא עצמה מהווה מבנה חברתי מורכב. נציגי ארגונים בקואליציה חשופים לדילמות של אמון, הוגנות, יחסי כוח ומידת מחויבות משתנה. 

האם גם בקואליציה שלכם קיימים מאבקי כוחות המקשים על פעולת הקואליציה? האם אתם, כנציגים, נתקלים בקשיים לייצג את ארגונכם בישיבות הקואליציה? האם גם אצלכם מתקשים לקבל החלטות ולהוציאן אל הפועל? האם קיימים חסמים וקשיים  אחרים בעבודתכם?

ראס לינדן, הינו יועץ ארגוני מארצות הברית, בעל שם עולמי, המתמחה בניהול שותפויות ועבודה בקואליציות. במסגרת ביקורו בארץ, יקיים מפגש חד פעמי בנושא ריכוז והשתתפות בקואליציות. המפגש יאפשר למשתתפים לברר מהם האתגרים והמחסומים לפעולה אפקטיבית של קואליציה לשינוי חברתי? מהן הדרכים האפשריות להתמודדות מחסומים אלו? יחד נבדוק כיצד אפשר לשפר את הדינאמיקה של מפגשי הקואליציה, על מנת לאפשר התקדמות והשגת יעדים תוך שמירה על יחסי אמון והוגנות.

קהל יעד: רכזי קואליציות ונציגי ארגונים בקואליציות לשינוי חברתי.

מיקום: אולם ישיבות טננבאום, הקרן החדשה לישראל, רחוב יד חרוצים 9, ירושלים.

מועד: 7 באפריל 2008, 9:00-14:30

דמי השתתפות: 30 ₪ לארגונים המקבלים סיוע משתיל ו- 60 ₪ לארגונים אחרים

למידע נוסף: עינת לוי, בטל' 02-6723597 (200) או במייל  einatl@shatil.nif.org.il

הערה: הסדנא תתקיים בשפה האנגלית עם תרגום לעברית במידת הצורך.

 

מועד אחרון להרשמה: 2 באפריל 2008

יש למלא את הטופס המצ"ב ולשלוח אותו בהקדם


תאריך 7/04/2008
מיקום אולם ישיבות טננבאום, הקרן החדשה לישראל, רחוב יד חרוצים 9, ירושלים.
מארגן האירוע שתי"ל
עבור לתוכן העמוד