מי שהתנדב בערב שבת..
הגדל

רונן מואס, מנכ"ל חברת קומסקיור קיבל תעודת הוקרה מטל ברודי, מנכ"ל הרוח הישראלית, על תרומתו לפרוייקט ההתנדבות - חוג בישול ואפייה בקרית יערים.

בטקס שנערך בסוף יוני, נחנך מטבח לימודי שנתרם ע"י חברת קומסקיור במסגרת פעילות של קבוצת המנהיגות בכפר הנוער קרית יערים.

במסגרת פרוייקט ההתנדבות שופץ המטבח הלימודי בקרית יערים. המטבח עתיד לשרת את ילדי הכפר בהכנה לבגרות והוא מהווה את הצעד הראשון לפתיחת מגמת תיירות בכפר הנוער.

בטקס השתתף טל ברודי, יו"ר הרוח הישראלית אשר העניק תעודות הוקרה למתנדבי הפרוייקט. לדבריו הפעילות ההתנדבותית של קבוצת המנהיגות של הרוח הישראלית בכפרי הנוער בישראל היא פעילות מבורכת שצריכה להתרחב על מנת להגיע ליותר בני נוער בסיכון ולתת להם את הסיכוי להשכלה ומקצוע שיעזור להם להשתלב בחזרה לחברה.

רונן מואס, מנכ"ל קומסקיור אמר שהעבודה על הפרוייקט היא פעילות חשובה והמטרה עכשיו צריכה להיות הגדלת המעגל של חברות הלוקחות חלק פעיל בפעולות קבוצת המנהיגות. קבוצת המנהיגות של הרוח הישראלית מונה כיום כחמישים מתנדבים ממגוון תחומי המשק – ביטוח, משפטים שיווק ייעוץ ועוד, התורמים זמן, ידע, התמחות וכסף למען הילדים והנוער בסיכון. קבוצת המנהיגות שמה לה כמטרה לסייע לרוח הישראלית בפעילותה למען קידום נוער בסיכון בישראל.

והוא מוסיף: "למעשה אנחנו מאמינים שכל לקוח שקונה מאתנו הוא שותף לפעילות ההתנדבותית - חברתית. חשוב לי, כבעל חברה, לקחת חלק באחריות על נוער במצוקה, ולעזור להם להשתלב בחברה בצורה הטובה ביותר. היה לי כיף לעבוד למען מישהו אחר ולא למטרת רווח".


קומסקיור בע"מ, הנה הנציגה הרשמית והמפיצה הבלעדית של חברת ESET העולמית, המפתחת את מוצר האנטי וירוס NOD32. החברה פועלת בשוק אבטחת המידע בישראל משנת 2004, והצליחה לבסס את עצמה כחברת שירות מובילה המעניקה ללקוחותיה את כל פתרונות ההגנה האיכותיים יותר לעולמם הדיגיטאלי.

לוגו החברה שלנו הוא "אנשים עם פתרונות" ומערך התמיכה והשירות מבוסס על תפיסה זו: אנו מאמינים שהמוצר מעולה, אך הלקוח צריך לקבל פתרון ולא רק מוצר.
בתמונה: רונן מואס (מימין) מקבל את תעודת ההוקרה מיו"ר הרוח הישראלית, טל ברודי ומנהל כפר הנוער קרית יערים מר שמעוני פרץ.

עבור לתוכן העמוד