מתרשתים ומתנדבים
הגדל

עמותת יוניסטרים, בראשות יזם ההייטק רוני צארום, קיימה אמש אירוע חגיגי ומרושת במיוחד לעמיתיה, בהשתתפות עשרות אנשי עסקים הנמנים על פורום העמיתים של יוניסטרים ולוקחים חלק נכבד במגוון פעילויות חינוך והכשרה של בני נוער מהפריפריה בתחומי ההייטק, יזמות, מנהיגות ואחריות חברתית.
האירוע התקיים באור יהודה, שם פועל אחד מ-9 מרכזי הפעילות של יוניסטרים ברחבי הארץ. את האירוע כיבד בנוכחותו ראש עיריית אור יהודה דוד יוסף, אשר ציין כי עמותת יוניסטרים מהווה נדבך חשוב בקידום השוויון החברתי, ופעילותה ניכרת היטב בעיר.

עופר ברייר, מייסד קבוצת ברייר ומאמן עסקי בכיר, שהנו גם עמית יוניסטרים, העביר בהתנדבות את ההרצאה המרכזית באירוע, שעסקה בחשיבות הנטוורקינג ככלי לפיתוח עסקי. לדבריו, על מנת לייצר קשרים אישיים אפקטיביים יש צורך בזיכרון (של אנשים, שמות, מפגשים), וכן לדעת להבטיח הבטחות ולקיימן תוך זמן קצר. "נטוורקינג הוא נתינה ולא לקיחה, אבל צריך לדעת לתת למי שיודע ומעוניין לקבל", אמר ברייר, והוסיף כי מערכות קשרים הן המפתח להצלחה, שעפ"י רוב אינה מתאפשרת באופן עצמאי".

רוני צארום, יו"ר ומייסד יוניסטרים, בירך את עמיתי יוניסטרים הוותיקים והחדשים, והודה להם על נכונותם להצטרף לארגון ולתרום בהתנדבות מהידע והניסיון שצברו למען עתיד בני הנוער. צארום גם חשף בפני המשתתפים את תוכנית התמריצים של יוניסטרים שתעניק בונוסים לחניכים מצטיינים, במטרה לייצר רמה אופטימאלית של יזמות עסקית וסביבה תחרותית. תוכנית נוספת תלווה את הבוגרים בתהליכי הכניסה לצבא, ללימודים האקדמאים ולשוק העבודה בעתיד.

בין הנוכחים הנוספים באירוע: גיל גידרון מנכ"ל אקסנצ'ר ישראל; מיכה רונן – משנה למנכ"ל בגיר; גידי קדוסי - סמנכ"ל משאבים, אפריקה ישראל; גיל-עד אמיר – רו"ח, AGR; 
דוד אלמגור - יזם הייטק ואיש עסקים; גיא פרג - סמנכ"ל כספים דסימה ונצ'רס;

לדברי איריס רף-רונן, מנכ"לית יוניסטרים: "כל השנה אנו משקיעים בנערים ובנערות, ועמלים על קידום המטרות של יוניסטרים. הערב הזה הוקדש במיוחד לעמיתים הרבים שמלווים אותנו בעשייתם, התנדבותם ובתרומתם היומיומית, במטרה ליהנות, להכיר ולטוות קשרים חדשים". 

עבור לתוכן העמוד