013 ברק תקים בעבור ארגון יד שרה רשת תקשורת ארצית

במסגרת הפרוייקט התאגדו מבחר חברות תקשורת ומיחשוב ותרמו כל אחת את חלקה בפיתרון, על מנת לאפשר לארגון יד שרה לקבל את פתרון התקשורת האיכותי ביותר.

בין החברות התורמות – חברת 013 ברק שרכזה את הפרוייקט ותקים רשת IPVPN פרטית ללמעלה מ- 60 סניפים, חברת אלקטל שתורמת 60 נתבים, חברת נטקום שתבצע את האינטגרציה, חברת ECI שתרמה ציוד וחברת אלווריון שתרמה ציוד.

תרומת החברות תאפשר קשר ON LINE בין רוב סניפי יד שרה למטה בירושלים ותאפשר ניהול יעיל יותר של מלאי הציוד הרפואי. "בעזרת הרשת החדשה נוכל להפנות פונים לסניפים מסוימים כדי לקבל ציוד רפואי מיוחד ונוכל לעמוד על היקפי ההשאלה בכל סניף", אומר פנחס וייל, מנהל אגף ההשאלה.

דניאל ספיר, סמנכ"ל מכירות ב- 013 ברק מוסר כי "אנו גאים לרכז את הפרוייקט ועל כך שסייענו לגבש קבוצת חברות מובילה שנרתמה ברוח התנדבות יוצאת דופן וזאת על מנת שארגון יד שרה יוכל להנות מתשתיות התקשורת המתקדמות ביותר שיש."

יהודית אינטרקט, מנכ"ל יד שרה, הודתה לכל החברות על תרומתם הייחודית. "הרשת החדשה היא שלב נוסף בהתמקצעות יד שרה ובשיפור השירות ללקוח. המעבר לרשת החדשה לא היתה יכולה להתבצע ללא המעורבות והתרומה של המגזר העסקי ואנו מודים לחברת ברק 013 ולחברות התקשורת והמיחשוב על תרומתם החשובה ליד שרה ולקהילה".

עבור לתוכן העמוד