בעפולה מסכמים שנת התנדבות

מפגש של רכזי מתנדבים ומובילי התנדבות בעיר עפולה התקיים עם ראש העיר יצחק מירון, בו סוכמו פעילויות השנה החולפת והוגדרו היעדים לשנה הבאה.
11/03/2018
בעפולה מסכמים שנת התנדבות (הגדל)

.
מירון בירך את הרכזים ומתנדבים על תרומתם בכל תחומי החיים בעיר. "אני כאן כדי להודות לכם על כל התרומה והעשייה שלכם למען תושבי העיר. מערך המתנדבים בעיר עבר שידרוג וזה ניכר בשטח. הודות לפעילות היחידה להתנדבות של עיריית עפולה לתכלל ולמקסם את המתנדבים", אמר ראש העיר.

אלי יוסף מעמותת "לב פתוח" דיבר בשם המתנדבים והודה לראש העיר על כל התמיכה והחיזוק של הארגונים ועמותות המתנדבים בעיר לאורך השנים. יוסף ציין במיוחד את השינוי והרוח הרעננה והחדשה של מערך המתנדבים בעיר מאז מינוי מנהל יחידת המתנדבים, מוסא חאכו, שמוביל משדרג ומנהיג את המתנדבים להישגים והצלחות.
חאכו הציג תוכנית עבודה מסודרת לשנה הבאה, שכללה דגש מיוחד על טיפוח ושימור משאב המתנדבים בקיום ימי עיון, ערבי הוקרה, ועוד. חאכו: "ניהול התנדבות הפך היום למקצוע לכל דבר ועניין. אנחנו בעיריית עפולה נמשיך בחיזוק, ליווי ותמיכה במערך המתנדבים. השאיפה שלי ושלנו להיות עיר מתנדבת עם תוכניות ופרויקטים התנדבותיים, המשלבים תושבים למען תושבים".

באדיבות: עמקניוז

תמונה: מערכת עמקניוז

עבור לתוכן העמוד