20 אלף שעות נתינה: הצדעה למתנדבי "לאורו נלך"

11/01/2018
20 אלף שעות נתינה: הצדעה למתנדבי "לאורו נלך" (הגדל)

מאות תלמידים מאזור הצפון שמשתתפים בפרויקט ההתנדבות, זכו לאירוע מיוחד שבו הובעה תודה על הקדשת זמנם האישי לפעולות חסד. הרב אליהו ריתק את הנוכחים בסיפורים על אביו, וישי ריבו הנעים את זמנם במופע

 

מי שעמד השבוע ברחבת הכניסה למרכז התרבות בנצרת עילית זכה לראות מחזה נוגע ללב. מאות בני נוער מ-14 בתי ספר על-יסודיים ברחבי הצפון, שהמשותף להם הוא הקדשת זמן אישי קבוע למעשי חסד ונתינה, התכנסו ליום הוקרה מיוחד עבורם שארגנה עמותת "לאורו נלך".

העמותה, שמפעילה ומלווה כ-6,000 בני נוער ברחבי הארץ הפועלים במגוון תחומי התנדבות, מקיימת בכל שנה כמה ימי שיא אזוריים עבור המתנדבים. בימים אלו מופיעים בפני המתנדבים אנשי חינוך ומרצים מהשורה הראשונה, במטרה להעמיק את התודעה ולהעצים את תחושת היחד סביב מעשה הנתינה.

במהלך היום שמעו התלמידים שיחה מפי הרב שמואל אליהו, שריתק אותם בסיפורי חסד סביב דמותו של אביו, הרב מרדכי אליהו זצ"ל. בהמשך היום נפגשו התלמידים עם איציק הליצן הרפואי, שסיפר על פעולות החסד שבהם הוא עוסק, וזכו לשמוע משיריו של הזמר ישי ריבו, שקיים מופע הצדעה למתנדבים.

אירוע השיא נערך בהנחיית יקי מנדלסון, המנהל החינוכי של הארגון, והתקיים במעמד ראש העיר רונן פלוט, מנהל החמ"ד באזור הצפון חיים גבאי, רבה של נצרת עילית הרב ישעיהו הרצל, המפקח על החינוך ההתיישבותי יוסי בר כוכבא ומנהל מחוז חיפה והצפון ב"לאורו נלך" ליאו בלליס.

מנכ"ל "לאורו נלך", הרב בני וורצמן, ציין כי הנוכחים באולם מבצעים בשנת פעילות אחת יותר מ-20 אלף שעות נתינה, זאת כחלק מכלל פעילות הארגון שמגיעה בשנת פעילות אחת ליותר מ-186 אלף שעות התנדבות ברחבי הארץ כולה.

 באדיבות אתר "כיפה"


 

עבור לתוכן העמוד