מכירים מישהו שעושה טוב לאחרים? ספרו לנו עליו

3/01/2018
מכירים מישהו שעושה טוב לאחרים? ספרו לנו עליו (הגדל)

כדי לעורר מודעות לעשייה החיובית, לקראת יום מעשים טובים הבא, אתם מוזמנים לשלוח לנו סיפורים טובים על מקרים טובים שקרו לכם באופן אישי, על אנשים עם סיפור מרגש, שמבוסס על עשייה טובה למען האחר או הסביבה, או על עמותות, ארגונים או קבוצות שעושות דברים מקסימים כל השנה. ספרו לנו עליהם ואנחנו נספר לכולם

 

לעשות טוב זוהי דרך חיים, שהרבה אנשים מאמצים ומנסים ליישם בכל רגע נתון. ובכל זאת - כמה מרענן ולא שגרתי להיתקל בסיפורים ברשת על אדם שעשה טוב למען מישהו זר ברחוב, קבוצת סטודנטים שהחליטה להקדיש ימים פנויים לטובת ניצולי שואה או ילדה קטנה שהחליטה להתיידד עם קשיש חסר בית שפגשה במקרה בסופר.

 

השנה יחול יום מעשים טובים ב- 13/3 וכדי לעורר מודעות לעשייה החיובית אנחנו מזמינים אתכם לשלוח לנו סיפורים טובים על מקרים טובים שקרו לכם באופן אישי, על אנשים עם סיפור מרגש, שמבוסס על עשייה טובה למען האחר או הסביבה, או על עמותות, ארגונים או קבוצות שעושות דברים מקסימים כל השנה. מכירים מישהו כזה שחי מנתינה? מוזמנים לספר לנו עליו ונספר את הסיפור שלו.

 

הסיפורים יכולים להיות קטנים ומרגשים, המבוססים על התנהגות אנושית נוגעת ללב, או על פעילות רחבת היקף המשפיעה על המוני אנשים בארץ או בעולם.

באדיבות ynet

עבור לתוכן העמוד