"מעגל נשים גבעת שמואל" למען "עלה"

עמותת "מעגל נשים גבעת שמואל" תרמה עמידון חדש ומאה תיקים עבור ילדים עם צרכים מיוחדים המתגוררים ברשת "עלה" והעניקה אותם לילדים
"הנתינה הברוכה הזו משמעותית כל כך עבור דיירי עלה שזכו לקבל לקראת חג הפסח את התחושה שגם הם זוכים לצאת במעט מעבדות לחירות, לראות את האהבה ותחושת השייכות לציבור הישראלי
30/04/2016

נשות "מעגל נשים גבעת שמואל" החליטו לאמץ השנה את ילדי "עלה"- ילדים עם מוגבלויות שכליות והתפתחותיות קשות מכל אזור המרכז המתגוררים במרכז עלה "בית יהלום".

הפרויקט הראשון שלקחו על עצמן חברות "מעגל נשים גבעת שמואל' היה להשיג לילדים תיקים חדשים, וכך תרמו החברות 100 תיקים אישיים חדשים מותאמים לכיסאות גלגלים עבור הילדים. התיקים שנתפרו במיוחד ובהתאמה לצרכי הילדים, נמסרו לילדי 'עלה' היום, לקראת חג הפסח. התיקים זוודו בציוד אישי משלים כמו חיתולי בד, מגבונים ובקבוקי מים, אביזרים לשיער, דיסקים ועוד.

בנוסף, בזכות ההכנסות מיריד התחפושות שערכו חברות "מעגל נשים גבעת שמואל" ואולפנת אמי"ת גבעת שמואל לקראת פורים, נרכש כעת עמידון מתקדם המאפשר להעמיד את ילדי "עלה" אשר אינם מסוגלים לעמוד בכוחות עצמם ולראות את העולם "בגובה העיניים" ולא ממיטתם או מכיסא הגלגלים.

את הרעיון לרכוש עמידון מיוחד לילדים הגתה שרה גרטלר, רכזת הפיזיותרפיה במרכז עלה "בית יהלום".

חגית בן נר, יו"ר מעגל נשים גבעת שמואל שהגיעה עם חברותיה למסור לילדים את התיקים והעמידון, סיפרה בהתרגשות על החוויה: "כל ילד מטופל ברמות הגבוהות ביותר. יש צוות שלם סביבו שמכיר אותו היטב ונותן מענה לצרכיו. אנחנו רואות ב'עלה' את ההקפדה על איכות החיים, הבריאות והניקיון ובעיקר את האהבה הגדולה המורעפת על הדיירים. אין פה הרגשה של בית חולים למרות שכל ילד מטופל על ידי מיטב הכוחות הרפואיים. עלה נותן השראה ופרספקטיבה נכונה על החיים. אנו שמחות ונרגשות להיות חלק ממשפחת עלה, שמחנו להגיע למקום הנכון, בזמן הנכון ולתת לילדים המקסימים האלה דברים משמעותיים לקראת חג הפסח".

יוסי ליפשיץ, מנהל מרכז "עלה" בני ברק "בית יהלום" אמר כי "הנתינה הברוכה הזו משמעותית כל כך עבור דיירי עלה שזכו לקבל לקראת חג הפסח את התחושה שגם הם זוכים לצאת במעט מעבדות לחירות, לראות את האהבה ותחושת השייכות לציבור הישראלי על אף המגבלות והקשיים ואת הידיעה שיש אנשים טובים שחושבים עליהם ונרתמים לעזור. משפחת עלה שמחה ומברכת את מעגל נשים גבעת שמואל על החיבור הנפלא. אנו סמוכים ובטוחים כי זו התחנה הראשונה בשיתוף פעולה מבורך זה וכי נמשיך לפעול יחדיו לטובת ילדי עלה היקרים".

הכתבה פורסמה באתרLocal בתאריך 26/04/2016

עבור לתוכן העמוד