מתנדב במשטרה שילם דו"ח לעבריין תנועה
הגדל

מתנדב במשטרה שילם דו"ח לעבריין תנועה

נהג שלא ציית ל"עצור" ונקנס ב-250 שקל שיתף מתנדב באגף התנועה במצבו הכלכלי הקשה. המתנדב שילם את הדו"ח בעצמו: "שוטר יכול להיות אדם טוב"

אצילות נוסח משטרת ישראל: מתנדב באגף התנועה שילם בעצמו דו"ח לנהג שלא עצר בתמרור עצור. בשבוע שעבר הבחין המתנדב בנהג שלא מציית לתמרור בכניסה ליישוב בצפון, ובתגובה רשם לו דו"ח בסך 250 שקלים וארבע נקודות חובה. הנהג שיתף את המתנדב במצבו הכלכלי הרעוע ובשל כך ניאות המתנדב לקחת על עצמו את תשלום הדו"ח.

 

כבר במהלך רישום הדו"ח הביע הנהג חרטה על העבירה שביצע וסיפר למתנדב כי הוא יתקשה לשלם את הדו"ח. המתנדב ריחם על הנהג, שלא ביצע עבירות תנועה בעבר, והבטיח לקחת אחריות על המעשה.

 

לאחר כמה ימים הופתע הנהג לקבל בדואר את הדו"ח המשולם.

המתנדב הוסיף לנמען: "אנא סע בזהירות". בעקבות המקרה אמר המתנדב כי "שוטר יכול להיות אדם טוב שכל רצונו לעזור לך ולשמור עליך".

 

הנהג, שהתרגש מהמחווה של המתנדב, העביר אליו מכתב שבו ציין "תודה ענקית לאדם אציל שכמותך, שבלבך הרחום ראית את מצוקתי. התרגשתי עד דמעות. אין לי מילים להודות לך ולטוב לבך המיוחד. למדתי ממך מספר דברים חשובים שלא יעזבו אותי לנצח, כמו לעזור לבן אדם אפילו שאינך מכירו ואפילו בהשקעה כספית, וששוטר זה לא אדם רע שכל רצונו להרוויח על גבך. זה יכול להיות אדם טוב שכל רצונו לעזור לך ולשמור עליך. הקסמת אותי". 

באדיבות ynet 

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4502149,00.html

עבור לתוכן העמוד