בגיל 113: מתנדב בבחירות בירושלים
הגדל

בגיל 113:     מתנדב בבחירות בירושלים

כמעט בכל יישובי הארץ ניתן לראות פעילים המתנדבים במטות השונים של המתמודדים לראשות הרשויות המקומיות. אבל רק בירושלים פועל מתנדב שהוא גם האדם המבוגר ביותר בישראל: הרב זכריה בראשי, בן 113. ראש העירייה ניר ברקת נפגש עמו: "אתה הדוגמה הטובה ביותר לכך שירושלים היא עיר אטרקטיבית לצעירים"

בתמונה ברקת והרב בראשי, היום

  ראש העיר ירושלים ניר ברקת עזב היום (ד') לרגע את חוגי הבית ואת כסא לשכתו בכדי לפגוש את האדם המבוגר ביותר בארץ, שהחליט להתנדב במטה שלו לקראת הבחירות המקומיות שייערכו בשבוע הבא. 

הרב זכריה בראשי, ירושלמי בן 113 משכונת בקעה בירושלים, הינו אב לשמונה ילדים, סב ל-30 נכדים, סבא רבא ל-72 נינים ו-14 ילדי נינים. שלושה מבניו נפטרו, ובהם בנו הבכור שהלך לעולמו בגיל 90. הרב בראשי נולד בשנת 1900 ועלה לארץ בשנת 1936. עד שנת 1960 הוא גר בבית הכרם, ומאז ועד היום הוא גר בשכונת בקעה.

-ברקת הודה למתנדב הישיש והנמרץ, ואמר לו כי הוא "הדוגמה הטובה ביותר לכך שירושלים היא עיר אטרקטיבית לצעירים. התמיכה שלך מרגשת. אני מאחל לך עוד מאות שנים של פעילות ובריאות בירושלים".

הרב בראשי בירך את ראש העירייה: "לא כל אחד זוכה לנהל עיר כמו ירושלים", אמר. "אני מאחל לך שתדע לאחד בין כולם. אני כבר מאחל לך שאזכה לפגוש אותך לפני גיל 120, לעוד 5 שנים בירושלים".    באדיבות   מאקו ,  צילום׃  חן  כליפה .

http://www.mako.co.il/news-israel/local-local-elections-2013/Article-1d4e34a17a1c141004.htm

עבור לתוכן העמוד