התנדבו לתצוגת אופנה שכל הכנסותיה קודש לבריאות הנפש לילדים.
הגדל

"בזכות צעד קטן, מקווה שיתחולל שינוי גדול"

כארבעים נשות עסקים, רופאות ובכירות במשק התנדבו להשתתף בתצוגת אופנה ייחודית שכל הכנסותיה קודש למחלקות לבריאות הנפש לילדים בבתי החולים רמב"ם ושניידר. עינת שרוף, ממשתתפות האירוע, מספרת בגוף ראשון על ההתרגשות טרום העלייה לבמה 

מאז שאני זוכרת את עצמי, אחד הדברים שהכי ממלאים אותי זה לשמח אחרים. אני חושבת שרובנו שמחים להושיט יד לאנשים סביבנו, ואני אומרת: זה לא חייב להיות בצעדים ענקיים, מספיק צעד אחד קטן בכל פעם.

 בעשייה היומיומית שלי אני נפגשת ברצון העז שיש לאדם לשמוח ומאפשרת לו להתרגש פשוט מלהיות ביחד ולשיר, ואין סיפוק גדול מלשיר בציבור לילדים ולחוות איך החיבור לשירה ולשמחה נטוע בנו מגיל ינקות.  

פנינה רמון - ממשתפות תצוגת האופנה

 ישנם אנשים בקרבנו שזקוקים לסיוע כדי שיוכלו לחיות, להתקדם, לצמוח ולשמוח. כוחה של החברה הישראלית הוא ה"ביחד". אני חשה חובה אישית וחברתית לחבור יחדיו ולפעול למען אלו שזקוקים לכך כדי לשמח אותם, כדי לעלות חיוך על שפתותיהם.

 כשפנו אלי מעמותת "ילדים שלנו" להירתם לגיוס תרומות למען מחלקות בריאות הנפש לילדים ברמב"ם ושניידר, לא היססתי לרגע. האירוע שכולו תרומה - משפחת שלמה ועתליה שמלצר תרמו את ביתם בסביון ארוחת בוקר וקוקטייל חגיגי, ומוטי רייף התגייס לערוך תצוגת אופנה מרהיבה בה עשרות נשות עסקים ידגמנו את מיטב שמלות הערב של מעצבי ישראל.

 בכירות משק, רופאות פסיכולוגיות וגם אני, נדגמן לראשונה על המסלול: עפרה רייף-שמלצר, גליה אלבין, דליה מזור, ענת טמיר, דגנית חרלפ, רונית רייכמן, ענת אנג'ל, יעל חולדאי, אילנית באומן, סיגל בר און, אורנה דץ, גלית שלוש, פנינה רמון, דורית וידבסקי, נירית ירון, רג'ין גנזי, גיתית פרידברג, סמדר כץ, ד"ר אורית קריספין, ד"ר סילבנה פניג, בטי גרינשטיין ועוד.

 כל אחת מהנשים תלבש דגם ייחודי של מעצב אופנה מוביל, ביניהם: דורית בר אור, קארן אוברזון, ירון מינקובסקי, גדעון אוברזון, יוסף, אלון ליבנה,לי גרבנאו, דני מזרחי, רזיאלה גרשון ועוד, אני אעלה על הבמה עם שמלה שעיצב אלי טהרי. 

 "גאה ושמחה לצעוד על הבמה"

זו התרגשות גדולה עבורי לתת מתוכי 5 דקות על הבמה. וזה הרבה פחות זמן ממה שאני רגילה להיות על במה, אך בזכות הצעד הקטן הזה, אני מקווה שיתחולל שינוי גדול. אני גאה ושמחה לצעוד על הבמה ביחד עם הנשים המופלאות שכבוד עבורי להשתתף איתם בארוע חשוב זה. 

מארגני הארוע כבר לחשו לי שכמעט כל הכרטיסים לארוע נמכרו, אנשים פתחו את ליבם וקנו כרטיסים. הכסף הזה כולו ייתרם למען ילדים עם בעיות נפשיות כדי שגם הם יוכלו לשמוח - אין זה מובן מאליו.

 כמאמר השיר "לתת!" - אלו הדברים שבאמת מרגשים אותי, החיבור ביחד למען האחר. אני בטוחה שהקהל שיגיע לא ישכח - מה שחשוב זה לא איך הבגד נראה על כל אחת מאתנו, אלא ייתן לו השראה למה כל אחד ואחד יכול לעשות למען - בואו נתחיל בצעד אחד קטן.

 ·         עינת שרוף תשתתף ביום שישי הקרוב (ה- 10.5) באירוע התרמה שיזמה עמותת "ילדים שלנו", של מרכז שניידר ואגודת ידידי רמב"ם וכל הכנסותיו קודש למען המחלקות לבריאות הנפש לילדים . האירוע יערך בבית שלמה ועתליה שמלצר בסביון בשעה 10:00.  

·         לרכישת כרטיסים: שמרית ארז- 03-9157499, 052-2467400  באדיבות ynet

·         http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4376187,00.html

 

עבור לתוכן העמוד