הנשיא פרס ושרי אריסון: "בואו לעשות טוב"
הגדל

הנשיא פרס ושרי אריסון: "בואו לעשות טוב"

היום, יום ג' יתקיים יום המעשים הטובים: "ביום זה מתבטלות כל ההפרדות: נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, מאמיני כל הדתות, אתאיסטים ודתיים, כולם, ללא יוצא מן הכלל, מתלכדים כגוף אחד למטרה משותפת - עשיית הטוב למען האחר". גם אם לא הספקתם להירשם, אל תשכחו מחר לעשות טוב  

 נשיא המדינה שמעון פרס ואשת העסקים והפילנתרופית שרי אריסון פתחו היום את אירועי יום מעשים טובים שיתקיים מחר ה-5 במרס. באירוע, במרכז שלווה: מרכז לילדים עם צרכים מיוחדים בירושלים, ציירו הנשיא ויוזמת יום מעשים טובים שרי אריסון, יחד עם הילדים ציור קיר ענק שייתרם למרכז שלווה החדש שייפתח בירושלים בעתיד.

 

למעלה מ-370 אלף ישראלים ייצאו מחר, יום שלישי ה-5 במרס, לעשות ממקבוצת אריסון. עמותת "רוח טובה" עוסקת במהלך השנה כולה בחיבור בין מתנדבים לבין עמותות וארגונים הזקוקים להם.

יום מעשים טובים הפך בשנים האחרונות ליום בינלאומי, ומצויין ב-50 מדינות, דוגמת ארה"ב, בולגריה, קנדה, צ'ילה, איטליה, ניו-זילנד, רוסיה, אוגנדה, דרום אפריקה, שוויץ, בריטניה, אוקראינה, אוזבקיסטן ומולדובה.

הנשיא ברך את הנוכחים ופנה לאשת העסקים והפילנתרופיה שרי אריסון ואמר: "שרי היא בנקאית ויש לה שני בנקים: בנק של כסף ובנק של מעשים טובים ובבנק הזה כולכם שותפים".


למעלה מ-370 אלף ישראלים ייצאו  לעשות מעשה טוב למען הזולת
שרי אריסון, יוזמת יום מעשים טובים: "יום מעשים טובים הוא גאווה ישראלית. אני גאה להיות חלק מהעם הזה. ביום זה מתבטלות כל ההפרדות: נשים וגברים, צעירים ומבוגרים, מאמיני כל הדתות, אתאיסטים ודתיים, כולם, ללא יוצא מן הכלל, מתלכדים כגוף אחד למטרה משותפת – עשיית הטוב למען האחר.

נפלא לראות את זה ולחוות את הרגעים של ה"ביחד" הזה, איך כולנו הופכים לאחד. המיזם הזה חצה גבולות והפך לגורם בינלאומי מאחד בזכות הפשטות שבו, ובגלל היכולת של כל אחד להתחבר אליו ולקחת חלק ביוזמה".

בואו גם אתם לעשות קצת טוב! אלפי פרויקטים התנדבותיים ממתינים לכם ביום מעשים טובים, 5 במרס 2013.

פרטים אודות כל ההופעות והאירועים של "יום מעשים טובים" ביום ובלילה, גם בפייסבוק.  באדיבות ynet

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4352151,00.html       צילום: סיון פרג'

"שרי היא בנקאית ויש לה שני בנקים: בנק של כסף ובנק של מעשים טובים ובבנק הזה כולכם שותפים"

נשיא המדינה: שמעון פרס

עבור לתוכן העמוד