בר/ת-מצווה בסאנדיסק
הגדל

מסיבת בת/בר מצווה רבת משתתפים נערכה בשבוע שעבר במתחם חברת סאנדיסק בכפר סבא, לנערי ונערות בית הנוער 'קדימה'. החגיגה סימנה את שיאה של שנת פעילות, במסגרתה התנדבו עשרות מעובדי ענקית זכרונות הפלאש לפעילות עם הילדים ובני הנוער במקום.
 
החוגגים הנרגשים נהנו מתוכנית אמנותית באדיבות דיג'יאים מתנדבים בחסות עיריית כפ"ס, 'השתוללו' על מתקן "שור זועם", העמיסו ממתקים, גלידות ופיצות כיד המלך, ולסיום קיבלו סנסה קליפ במתנה.
 
בית הנוער בלב שכונת יוספטל בעיר, משמש בית אלטרנטיבי חם לילדים. הוא הוקם לפני חמש שנים ומתופעל מתרומת האופציות של עובדי סאנדיסק. מעל 40 עובדים נוטלים חלק בחניכת הילדים בבית הנוער, כשהם מסייעים לילדים בשיעורי בית, מפעילים חוגים ומפגינים נוכחות בוגרת ותומכת. מדי שבוע מגיעים בני הנוער לבית סאנדיסק. כל ילד פוגש חונך אישי המבלה במפגש אחד על אחד, אם בשיחה, עזרה בשיעורים, או במשחק משותף.

 
נרי להב, מנהלת  הרווחה בסאנדיסק: "נראה שהעובדים מחכים לשעת חונכות זו לא פחות מהילדים. החברה מעורבת מזה שנים בעשייה חברתית בשלושת אתריה, באמצעות תרומות כספיות, תמיכה בקהילות מקומיות ועידוד התנדבות עובדים בפרויקטים שונים. החברה רואה בפעילות ההתנדבותית חלק בלתי נפרד מהשילוב בקהילה".
 
סאנדיסק ישראל זכתה לפני מספר שבועות בציון ה"פלטינה+", של ארגון מעלה - הדירוג הגבוה ביותר, בסקר הבוחן את ניהול תשתית האחריות התאגידית בחברות הגדולות במשק הישראלי.  באדיבות  TheCom

עבור לתוכן העמוד