עמית הגשים חלום וניגן עם סינגולדה
הגדל

עמית הנדלר, בן 12 וחצי, תלמיד כתה ו' בבית הספר גאולים באשדוד נבחר בתחילת שנת הלימודים להימנות על 20 תלמידי כיתות ו' מרחבי העיר אשר לוקחים חלק בסניף העירוני של "אור לחינוך", העמותה לקידום מצוינות. במסגרת הפעילות נפגשים התלמידים הנבחרים עם חונכים אישיים (תלמידי תיכון מרחבי העיר שעברו הכשרה מיוחדת על ידי העמותה) על מנת לפתח את תחומי המצוינות שלהם, זאת בנוסף למפגשים שבועיים של כלל חברי הסניף מדי שבוע. התלמידים הנבחרים "משלמים" על הפעילות על ידי התנדבות למען הקהילה.

הנדלר, אשר שיתף את החונך האישי שלו, שי חכם, ברצונו ללמוד לנגן על גיטרה זכה להפתעה בלתי רגילה: שיעור פרטי בגיטרה ונגינה משותפת עם גיטרסט-העל (והמלווה הצמוד של שלמה ארצי), אבי סינגולדה.

סינגולדה, אשר נרתם למשימה בשמחה גדולה, הזמין את עמית לביתו והתרשם משמיעתו המוזיקלית של עמית והמוטיבציה הגבוהה: "כבר לאחר עשר דקות של שיעור ראשון הילד כבר ניגן סולו, אין לי ספק שיש לו פוטנציאל אדיר. עמותת אור לחינוך עושה עבודה נפלאה ומרגשת – היה ברור לי שאקח חלק בפעילות החשובה הזאת".

לעמית הצטרף גם אביו, אלחנדרו הנדלר, נגן גיטרה חובב אשר זכה גם הוא לדואט עם סינגולדה. "אני לא יודע מה מרגש אותי יותר", סיפר אלחנדרו, "העובדה שזכיתי לנגן יחד עם אבי סינגולדה או העובדה שראיתי את עמית מאושר יותר מתמיד. בעצם אין התלבטות גדולה: הילד שלי לפני הכל. הוא העיקר, ואור לחינוך נתנה לו הזדמנות של פעם בחיים".

ליאור לפיד, מנכ"ל עמותת אור לחינוך, ליווה את עמית ואלחנדרו בביקורם ואמר: "עמית הגיע היום לשיא של התהליך שהוא עובר איתנו בשנה האחרונה. אין לי ספק שחווית ההצלחה ותחושת המסוגלות תלווה אותו גם בהמשך דרכו, בכל אשר יבחר. זה בדיוק מה שאנחנו עושים בעמותה כבר שבע שנים: הופכים את המצוינות מערך לדרך חיים".

ההופעה המשותפת של הנדלר וסינגולדה תוצג לעיני הציבור באירוע הסיום השנתי של עמותת אור לחינוך ב- 3.7.2011 בבית דני (מרכז דוהל) בתל-אביב, יחד עם חניכים נוספים ואמנים נוספים אשר התגייסו למען המטרה החשובה. באדיבות : אשדוד News

עבור לתוכן העמוד