אינטל ממחשבת בהתנדבות מועדון נוער חדש בקריית מלאכי
הגדל

בימים אלו נחנך בקרית מלאכי במעמד ראש העיר מר מוטי מלכה מועדון נוער חדש ובו התקינו מתנדבי אינטל 15 מחשבים ורשת אלחוטית עם חיבור לאינטרנט, לשימושם של מאות בני נוער.

אינטל, אשר תרמה את המחשבים, הובילה את פרויקט המחשוב של מועדון הנוער בקריית מלאכי בשיתוף עם 012 012 סמייל שתרמה את החיבור לאינטרנט, ועם החברות בינת תקשורת מחשבים, צ'ק פוינט  ואקסס נטוורקס שסייעו בתשתיות. בנוסף תרמה אינטל עוד 12 מחשבים ניידים ו-10  מחשבים שולחניים לשימושים שונים בעיר.

מתנדבי אינטל  ממחלקתIT  נרתמו להתקנת המחשבים והרשת האלחוטית, והפכו את מרחבי המועדון  למקום פעיל ומתוקשב.

ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה הודה לכל התורמים, לג'ויינט, לאינטל ולגורמים נוספים התרומים לקידום הנוער בקרית מלאכי. בפנותו אל בני הנוער אמר : "אני רואה אתכם כאן, רואה את האיכות שלכם ואני יודע שיש לקרית מלאכי עתיד. אינטל פועלת כבר כשמונה שנים בקרית מלאכי, מעבר לתרומה הכספית אנשיה באים ותורמים שעות וידע לנוער כאן, השילוב הזה של גורמים שונים עם נוער ניפלא כזה הינה ערובה להצלחת העיר".

יוסי שובל, מנהל מחלקת קשרי חוץ באינטל ישראל אמר: "בכוונת אינטל להמשיך ולהעמיק את הקשר עם הנוער בקריית מלאכי באמצעות הכשרתו לשימוש במחשבים כחלק מן האחריות החברתית שלנו לקהילה".

מועדון הנוער בקריית מלאכי הוקם ומופעל על ידי עיריית קריית מלאכי, מתנ"ס קריית מלאכי, ובמימון גורמי קהילה רבים - מוטב יחדיו -   ג'וינט אשלים, שותפות 2000 - הסוכנות היהודית ועוד.
בכוונת אינטל לצרף את מועדון הנוער של קריית מלאכי לרשת ה"קלאבהאוס" – רשת מועדוני המחשבים העולמית של החברה, אשר פועלת כבר בשלוש ערים בישראל וברחבי העולם.

בתמונה: ראש עיריית קריית מלאכי מוטי מלכה ויוסי שובל, מנהל מחלקת קשרי חוץ באינטל ישראל חושפים את השלט במועדון הנוער החדש בקרית מלאכי

עבור לתוכן העמוד