הפנינג ססגוני לארגוני המתנדבים ברמלה

פורסם לראשונה באתר העסקים והפנאי של רמלה
לקישור ישיר לכתבה לחצו כאן

ארגוני המתנדבים הפועלים ברמלה, הציגו השבוע בלמעלה מ-30 דוכנים ססגוניים ומקושטים, את פעילויותיהם בקרב הקהילה בעיר.

תושבי רמלה והמתנדבים שהגיעו למדשאה הענקית בהיכל התרבות בעיר, שם הוצבו הדוכנים, קיבלו שי והסבר על פעילות כל הארגונים ההתנדבותיים בעיר. תזמורת משטרת ישראל, מלווה בזמרת, ליוו את ההפנינג בניגון ושירה, שסחף את הקהל שהצטרף אליהם בשירה ומחיאות כפיים.  בהמשך הופיעו להקת המתופפים של מועדון אקי"ם ותזמורת הצופים של הנוצרים האורתודוכסים.

במקביל לדוכנים שהוצבו במקום, הציגו כוחות משטרה את יחידותיהם: פרשים, חבלנים ויחידות סדירות.

עיקר תשומת הלב התמקד בחדרי היכל התרבות, שם נערכו באותה עת מגוון בדיקות רפואיות, באדיבות המרכז הרפואי אסף הרופא. בין הבדיקות שנערכו: בדיקות וייעוץ בנושא לחץ דם, בדיקות עיניים, בדיקות שד, ייעוץ דיאטני,  שירותי רפואה משלימה, בדיקות דם סכרת, ובנוסף, הועברה הרצאה מרתקת על-ידי ד"ר שמואל בר-חיים, בנושא רפואה מונעת. מהמרכז הרפואי נמסר כי מהבדיקות שערכו במקום, עולה כי תושבי רמלה נמצאו כסובלים מיתר לחץ דם, חלקם  מטופלים וחלקם הופנו לרופא משפחה להמשך בירור, עוד התגלה בין הנשים שנבדקו, מקרה אחד של גוש בשד, שהאישה לא ידעה עליו והופנתה מיד להמשך בירור.

מהמרכז הרפואי אסף הרופא נמסר כי החלק הבריאותי הוכיח כי הפעילות בקהילה של בית החולים חשובה ותורמת להגברת המודעות והחשיבות של רפואה מונעת.

ארגוני המתנדבים ברמלה העושים למען הקהילה בעיר, קוראים לתושבי רמלה להצטרף למעגל המתנדבים. ניתן לפנות לבתיה איילון בטל' 9771803 - 08.

 

 

עבור לתוכן העמוד