לא שוכחים להתנדב
הגדל

אמנם לאחרונה הם ירדו מהכותרות וכבר אינם מופיעים בטלוויזיה, אך פליטי דרפור השוהים בישראל לא נשכחו מתודעתם ולבבותיהם של עובדי חברת PMC-Sierra בישראל (פסעבה לשעבר). מזה כ-3 חודשים, העובדים  אוספים ומעבירים ישירות לפליטים  אלפי פריטי מזון וביגוד שנאספו בחברה. 

רונן אביהב, יוזם ומרכז הפרויקט בחברה מסביר: "אחרי הרעש התקשורתי הקצר שהיה לפני מספר חודשים, האנשים האלה נשארו לבד. לא יעלה על הדעת שהם, שנסו על נפשם בחוסר כל וניצלו מטבח מחריד, יישארו כך גם עכשיו בישראל – כשהחורף מגיע. אנו כיהודים צריכים להיות הראשונים לקום ולהתנדב למען קבוצה זו.  אני שמח לראות הענות עצומה בתוך החברה להתנדבות ועשייה הומניטרית ומקווה  שחברות אחרות ילכו בעקבותינו ויעזרו להם."

הפריטים המגוונים שנאספו הם מוצרי יסוד לחיי היום-יום: ביגוד, שמיכות, מזרנים, מצעים, נעליים, חומרי ניקוי, עגלת תינוק, צעצועים, מזון לתינוקות, טיטולים, כלי בישול ואף אוכל. התרומות נמסרות מדי שבוע - שבועיים ע"י עובדי החברה לכ-300 פליטים השוהים בדרום ת"א במקלטים בתנאים קשים ובדירות שנתרמו עבורם ע"י נדבנים.

אסנת תירוש, מנהלת  משאבי אנוש, PMC-Sierra  אומרת: " אני מברכת על הרוח ההתנדבותית והמסירות של עובדי החברה. הפעילות מייצרת ערך מעבר למקום עבודה, והופכת אותנו  לבית המצמיח יוזמות וערכים אנושיים נעלים המוחזרים לחברה בדמות פעילות התנדבותית מסורה ומיטיבה עבור כולם. PMC-Sierra כארגון מעודדת כל רעיון העשוי לקדם את האחריות החברתית האישית של כל אחד מאתנו לעולם בו אנו חיים."

כחלק מהמעורבות בקהילה החברה אימצה את פנימיית "נוף ים" בשכונת סידני עלי, בהרצליה וגם משתפת פעולה עם עמותת "דלת פתוחה" העוזרת לדרי הרחוב  באזורים קשים בתל אביב.
 

לחצו כאן פרטים אודות משפחת מוצרי FTTH של PMC-Sierra

לחצו כאן לפרטים אודות PMC-Sierra

 
 

עבור לתוכן העמוד