אנטי וירוס מתנה למורים בישראל
הגדל

הפרויקט ההתנדבותי שאותו יזמה עמותת "אתנה", יספק חינם מחשבים ניידים למורים בישראל מדגם פוג'יטסו סימנס, כאשר כל מחשב יגיע מותקן מראש עם תוכנת נורטון אנטי וירוס 2008 של סימנטק.
במסגרת ההתנדבות, תתרום סימנטק 300 תוכנות נורטון אנטי וירוס 2008 ואת שאר התוכנות תספק סימנטק לעמותה במחיר מוזל.

אורי בן-ארי, יו"ר עמותת "אתנה" – מחשב נייד לכל מורה בישראל, אומר: "מטרת הפרויקט  ההתנדבותי הזה, הנה לצמצם את פערי הידע הטכנולוגי בין מורים ותלמידים, ובכך להגדיל את ביטחונם העצמי של המורים ומומחיותם במיחשוב ובאינטרנט. אנו משיקים את הפרויקט באזור הדרום ונרחיב אותו לכל חלקי המדינה. היעד שלנו הוא שעד שנת 2012 לכל מורה בישראל יהיה מחשב נייד", מציין בן-ארי.

ארז מור, מנהל מכירות למגזר הביתי, אזור הים התיכון בסימנטק, ומנהל הפרויקט של החברה, אומר: "פרויקט מחשב נייד לכל מורה בישראל הנו יוזמה התנדבותית חשובה מאוד עבור ישראל, ופרויקט התנדבותי בו סימנטק גאה לתמוך. מורים משתמשים באינטרנט ככלי חשוב בתכנון שעורים, מחקר ותקשורת, ועם המספר הגדל של איומים מקוונים, תוכנת אבטחה טובה הנה הכרחית".

נורטון אנטי וירוס 2008 של סימנטק הנו פתרון אבטחה מוביל המספק למשתמשים גלישה מאובטחת באינטרנט, הגנה נגד וירוסים, תולעים ותוכנות ריגול.


____________________


סימנטק הנה מובילה גלובלית בפתרונות תשתיות, המאפשרת לעסקים וצרכנים להיות בעלי אמון בעולם מקושר. החברה עוזרת ללקוחות להגן על תשתיותיהם, מידע ואינטראקציות על ידי אספקת פתרונות תוכנה ושירותים המטפלים בסיכונים לאבטחה, זמינות, תאימות וביצועים. לסימנטק, שהמטה שלה ממוקם בקופרטינו, קליפורניה, יש פעילויות ביותר מ-40 ארצות. מידע נוסף זמין בכתובת: www.symantec.com

 

עבור לתוכן העמוד