"אדם לאדם" מקיים לראשונה את אירוע funבגן
הגדל

לקראת יום ההומופוביה העולמי וכהמשך לפעילויות החברתיות של "אדם לאדם" נקיים ביום שישי ה 11/5 בגן מאיר (בשילוב עם שוק הפרחים) אירוע funבגן לאיסוף בגדים ופריטים לילדים ממשפחות במצבי מצוקה, מהגרי עבודה ומעונות לנשים מוכות.
כל הפעילויות יינתנו תמורת פריטים יד שנייה, שיאספו בעבור משפחות מוחלשות.

האירוע מתקיים בחסות איתי פנקס, יועץ ראש העירייה, בשיתוף ארגוני הקהילה הגאה, בה"ס מנשר לאומנות, קשר פקטור – שוק הפרחים, בה"ס דוב הוז, תמורות – מרכז לקידום רפואה משולבת ועסקים רבים ברחבי העיר.

באירוע יתקיימו הפעילויות הבאות: הופעה של להקת ארגון הנוער  * DJאליוט  * הפעלות צ'לו בתנועה  * הופעות ריקודי בטן  * תצוגת אופנה של בגדי הוניגמן לילדים בהנחיית יובל כספין  * הפעלות לילדים מטעם תנועות הנוער  * מתחם טיפולים הוליסטיים  * מעגלי אימונים של מכון הכושר curves  *מתחם בית קפה  * האירוע ייחתם בקבלת שבת שתנחה הרבה של בית דניאל, מיכל קונפורטי.


האירוע מתקיים כהמשך ישיר לפרוייקט "להוציא מהארון" שהתחיל בשנת 2003. בו התגייסו חברי הקהילה הגאה לאיסוף פריטים יד שנייה בעבור תושבי שכונות חלשות. הפעילות הוכיחה שהמפגש הישיר בין אנשים הוא זה שיוצר שינוי בדיעות הקדומות.


יום ההומופוביה העולמי חל ב 17 למאי, אנו באדם לאדם חשבנו שאין כמו אירוע המובל על ידי הקהילה הגאה למען ילדים, אשר סובלים על שום היותם שונים, זרים או סתם חסרי מזל, לציין את האירוע. זהי התשובה שלנו ב"אדם לאדם" להומופוביה בפרט ולשנאת הזר והשונה בכלל.

עבור לתוכן העמוד