מדריך למוצרים חברתיים
הגדל

כארגון המייצר מוצרים כגון חפצי נוי, מתנות, משחקים וכיו"ב באמצעות אוכלוסיות מיוחדות, בנק מזרחי טפחות וחברת דפי זהב מאמינים בערך המוסף שלך. אנו מכירים בכך כי פעילותך אינה רק כלכלית, אלא בעלת ערך ייחודי לקהילה ולחברה, התורמת תרומה משמעותית לקידום בני נוער בסיכון, נכים, מוגבלים ובעלי צרכים מיוחדים אחרים, לפיתוח כישורי חייהם ולשיפור איכות החיים שלהם ושל משפחותיהם.

בנק מזרחי טפחות וחברת דפי זהב - סבורים כי ארגון כשלך, התורם לחברה בצורה זו, ראוי לעידוד ולקידום מכירות ייחודי כדי שיוכל להמשיך בפועלו הברוך.

לשם כך החלטנו לחבור יחד ולנצל את משאבינו המשותפים במטרה לבצע מהלך קהילתי רחב היקף, ראשוני וייחודי מסוגו לריכוז כל המידע אודות המוצרים החברתיים והארגונים העוסקים בכך ולהפיק את "ערך מוסף" – מדריך למוצרים חברתיים המיוצרים ע"י אנשים מיוחדים: מדריך מסווג, אשר יופיע גם בגרסה אינטרנטית, המרכז, חושף ומפרט את מגוון המוצרים והשירותים המיוצרים ע"י עמותות וארגונים המעסיקים עובדים מאוכלוסיות מיוחדות.

זהו ריכוז ראשון וייחודי מסוגו של המידע הקיים בנושא. הוא יאפשר נגישות וזמינות לחברות עסקיות ולכלל אזרחי המדינה, לרכוש מוצרים ייחודיים וערכיים אלה, ובכך לתמוך בהרחבת אפשרויות התעסוקה של האוכלוסיות המיוחדות, הזקוקות כל כך למקום עבודה לצורך שיקום וקיום של כבוד וזקיפות קומה.

מדריך "ערך מוסף", יופץ בעשרות אלפי עותקים ויגיע לכל מקבלי ההחלטות בגופים העסקיים במשק. כמו כן יופץ המדריך לכלל אוכלוסיית המדינה באמצעות מתכונת מקוצרת שתשולב בכלל מדריכי דפי זהב המסווגים ובאתר אינטרנט מיוחד שיתעדכן באופן שוטף.

אנו, מזרחי-טפחות ודפי זהב, נטלנו על עצמנו את היוזמה, ההפקה והמימון המלאים של מדריך זה, ללא כל עשית רווח, כשירות חשוב לעידודם של ארגונים המעניקים כישורי חיים לאוכלוסיות מיוחדות באמצעות ייצור מוצרים.

אנו מזמינים ארגונים ועמותות הרשומות ומתנהלות כחוק ומעוניינות להיכלל במדריך "ערך מוסף" לפנות באמצעות טופס הגשת מועמדות בו מפורטים התבחינים להגשת המועמדות. ניתן גם להוריד טופס זה באתר האינטרנט בכתובת http://www.erech-musaf.org.il. תאריך אחרון להגשת מועמדות הינו 16 בנובמבר 2006.

לפרטים נוספים והבהרות ניתן לפנות לטלפון 03-5600153 (דניאלה).

עבור לתוכן העמוד