חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
היכן נתנדב השבוע? 19-25/7/15
22/07/2015
היכן נתנדב השבוע?   19-25/7/15 (הגדל)

היכן נתנדב השבוע?

דרושים מתנדבים למענה טלפוני מהבית, מתנדבים להכנת חגיגת יום הולדת עבור ילד בסיכון בקצרין. דרושים מתנדבים לאריזות מזון לארגון "עזר מציון" בתל אביב. דרוש מתנדבים לסיוע חד פעמי בספרייה בירושלים. היכנסו, זה עושה טוב

עמותת רוח טובה מחברת בין עמותות וארגונים המגייסים מתנדבים לאנשים המעוניינים להתנדב, בהתאם לאיזור מגורים שעות פנאי ותחומי עניין. צוות רוח טובה ליקט רשימת אפשרויות התנדבות חד-פעמית ברחבי הארץ במהלך השבועות הקרובים. אם ברצונכם בהתנדבות ארוכת טווח, מלאו טופס התנדבות באתר רוח טובה.

 

התנדבות בכל הארץ:

מי? "בסוד שיח", הינו ארגון מתנדבים הרותמים את מיומנויותיהם וניסיונם המקצועי כמשאב לקידום    דיאלוג  בין קבוצות קונפליקט  בחברה הישראלית.

איפה? בכל הארץ

מה מחפשים? מתנדבים למענה טלפוני מהבית או ממשרדי העמותה. ההתנדבות כוללת: יצירת קשר טלפוני עם רשימת הקשר, עדכון שוטף של הפרטים, מתן הסבר על פעילות העמותה וגביית דמי חבר או תרומות. בנוסף, ניתן לסייע בהכנה לכנס השנתי שמתקיים באוקטובר. ההתנדבות מתקיימת מהבית, בימים א'-ה', בשעות הצהרים והערב.

למי לפנות? יגאל, בטלפון: 6950667 – 03, או בדוא"ל: yigalsimon@gmail.com

 

התנדבות באזור הצפון:

מי? עמותת "מלאכי יום הולדת" מכינה ערכות ימי הולדת ומפעילה באמצעות מתנדבים חגיגות יום הולדת לילדים במצבי סיכון ומצוקה, ילדי מיעוטים וילדים מחינוך מיוחד.

איפה? קצרין

מה מחפשים? מתנדבים בני 18+, להעברת חגיגות ימי הולדת במועדוניות ובתי ספר. ההתנדבות כוללת: קבלת ערכת יום הולדת שבתוכה יש משחקים, מוזיקה, קישוטים ופרסים, ובעזרתה להעביר את ההפעלה. מדובר בילדים בגילאי גן חובה-כיתה ו'. ההתנדבות מתקיימת בימים א'-ה', בשעות אחה"צ, בין השעות: 16:00-18:30, או בימי ו' בשעות הבוקר בין השעות: 8:00-11:30, למשך שעה וחצי.

למי לפנות? דניאלה, בטלפון: 8911696 – 09, או בדוא"ל: birthdayangelsproject@gmail.com

 

מי? "להיטיב", הינה עמותה הפועלת לקידום רווחה נפשית ופיסית של יחידים ומשפחות ברשויות המקומיות.

איפה? מגדל העמק

מה מחפשים? מתנדבות ספריות, לביצוע תספורות. במסגרת ההתנדבות, המתנדבות יספרו נשים חד הוריות מסורתיות, במרכז של העמותה. הפעילות מתקיימת בימים א-ד, בין השעות: 16:00-18:00.

למי לפנות? דגנית, בטלפון: 6308238 – 04, או בדוא"ל: dganitybs@gmail.com

 

מי? עמותת 'לקראת שבת', הינה עמותה המספקת מזון למשפחות נזקקות.

איפה? חיפה

מה מחפשים? מתנדבים בעלי רכב להעברת רהיטים. ההתנדבות כוללת העברת רהיטים משומשים לחיילים. ההתנדבות מתקיימת בימים ושעות גמישים, בתיאום מאש.

למי לפנות? נעמי, בטלפון: 9927070 – 054, או בדוא"ל: nnshachar@gmail.com

 

התנדבות באזור השרון:

מי? אח"א, הינה עמותה הפועלת למען אוכלוסיית החירשים בישראל.

איפה? נתניה

מה מחפשים? מתנדבים לניקוי עשבים בגינה של משרדי העמותה. ההתנדבות כוללת, ניקוש עשבים בגינה ובין המרצפות. הפעילות מתקיימת בימים א'-ה', בשעות גמישות בתיאום מראש.

למי לפנות? צביה, בטלפון: 8850027 – 09, או בדוא"ל: katz.tzvia@gmail.com

 

מי? "בית אקשטיין", הינו הוסטל הפועל עבור אנשים בעלי אוטיזם בתפקוד גבוה.

איפה? רעננה

מה מחפשים? מתנדבים להעברת סדנה חווייתית לדיירים בגילאים 20-36. במסגרת ההתנדבות, המתנדבים יעבירו הפעלה בתחומים מגוונים, כדוגמת: מוזיקה, אומנות, בע"ח וכן הלאה. ההתנדבות מתקיימת בימים א'-ה', אחת לשבוע, בין השעות: 17:00-19:00.

למי לפנות? עו"ס נטע, בטלפון: 8102003 – 077, או בדוא"ל: neta.b@b-e.org.il

 

מי? עמותת "נתניה אוהבת חיות", הפועלת למען בעלי חיים נטושים.

איפה? נתניה

מה מחפשים? מתנדבים לטיפול בכלבי הכלבייה. ההתנדבות כוללת: ניקוי כלובים, הברשת כלבים, נתינת תרופות ועוד. ניתן להגיע בכל ימי השבוע, בין השעות: 7:30-11:00.

למי לפנות? פנינה, בטלפון: 7001688 – 077, או בדוא"ל: pnina_kaspi@walla.org.il

 

למציאת התנדבות בהתאמה אישית דרך עמותת רוח טובה לחצו כאן.

 

התנדבות באזור המרכז

מי? ארגון לתת הנו ארגון גג ל150 עמותות מקומיות הפועלות ב- 80 יישובים ומחלקות מזון לכ- 50,000 משפחות נזקקות ברחבי הארץ באופן שוטף.

איפה? תל אביב

מה מחפשים? מתנדבים להעברת ראיונות לטובת 'דוח העוני' השנתי. מדי שנה, מפרסם הארגון דו''ח עוני אלטרנטיבי, המבקש להדגים את הפן האישי והפיזי של העוני והעניים, המסתתר מאחורי המספרים והנתונים הסטטיסטיים היבשים שמפרסמים מוסדות ממשלתיים. במסגרת ההתנדבות, המתנדבים יקיימו שיחות סקר למשפחות לטובת דו''ח העוני והקלדת שאלונים.

למי לפנות? יאנה, בדוא"ל: yana@latet.org.il

 

מי? "עזר מציון", הינה עמותה המגישה סיוע לאנשים הסובלים מבעיות תפקודיות או הנמצאים במצבי משבר.

איפה? תל אביב

מה מחפשים? מתנדבים לסיוע באריזת מזון מבושל לנזקקים. ההתנדבות כוללת: סיוע באריזת מזון מבושל, לשם הכנתו לשלב החלוקה למשפחות נזקקות. ההתנדבות מתקיימת בימים א'-ה', בין השעות: 15:00-17:00, למשך מינימום שעה.

למי לפנות? משה או אירנה, בטלפון: 5257010 – 03, או בדוא"ל: irena@ami.org.il

 

מי? "אקים", הינה עמותה המסייעת לילדים ומבוגרים עם פיגור שכלי.

איפה? אזור

מה מחפשים? תקליטן למסיבת סיום של מועדון הבוגרים. במסגרת ההתנדבות, המתנדב יגיע מוכן עם ציוד מקצועי ועם רשימת שירים (קיימת אופציה לקבלת רשימת שירים גם מהמקום). הפעילות מתקיימת בתאריך 30.7, בשעות 19:00-21:00. טרם ההתנדבות, יש להגיע למספר חזרות בימים ראשון, שני או חמישי, בין השעות: 19:00-21:00.

למי לפנות? אתי, בטלפון: 5581958 – 03, או בדוא"ל: etty_ofer@walla.com

 

 

התנדבות באזור ירושלים והדרום:

 מי? מקום לשירה הוקם במטרה לקדם את השירה בארץ בכלל ובמרכז ירושלים בפרט, כתמיכה בפיתוח מעמדה התרבותי של ירושלים.

איפה? ירושלים

מה מחפשים? מתנדבים לסיוע בסידור ואריזת בספרייה. ההתנדבות כוללת: סידור הספרים לפי קטגוריות, אריזת ספרים ועוד. ההתנדבות מתקיימת בכל ימות השבוע (פרט ליום שלישי), בין השעות: 9:00-18:00, בתיאום מראש.

למי לפנות? נועה, בטלפון: 6524601 – 02, או בדוא"ל: mail@poepryplace.org

 

מי? העמותה למען הקשיש הינה עמותה הפועלת למען טובת הקשיש.

איפה? ירוחם

מה מחפשים? מתנדבים להעברת הפעלה או הרצאה לקשישים במרכז יום. במסגרת ההתנדבות, המתנדבים יעבירו הפעלה או הרצאה בתחום שיבחרו, בתיאום מראש. ההתנדבות מתקיימת בימים א-ה, בין השעות: 09:00-13:00, למשך שעתיים.

למי לפנות? כרמל, בטלפון: 6589042 – 08, או בדוא"ל: carmelmagal@gmail.com

 

מי? פנימיית "עדן" הינה פנימייה טיפולית עבור נערות בגילאי 12-18.

איפה? אשקלון

מה מחפשים? מתנדבים להעברת הפעלות או חוגים עבור הנערות. ההתנדבות כוללת העברת הפעלות או חוגים בנושאים שונים, כדוגמת: שירה, מחול, בישול, דרמה, אומנות וכן הלאה. הפעילות מתקיימת בימים ושעות גמישים, בתיאום מראש.

למי לפנות? אביגיל, בטלפון: 68749739 – 08, או בדוא"ל: avigale@eden.org.il

 

רוצים למצוא התנדבות בהתאמה אישית? לחצו כאן וצוות רוח טובה ימצא את הפעילות המתאימה עבורכם.

עמותה או יוזמה פרטית הפועלת לטובת הכלל וזקוקה לסיוע של מתנדבים באופן חד פעמי, המעוניינים לפרסם את צרכיכם במדור פנו לדוא"ל: zohar@ruachtova.org.il

סייעו בהכנת הכתבה מעיין ארז וצוות רוח טובה

 

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4682353,00.html

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד