חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
היכן נתנדב השבוע? 23-29.11.14
23/11/2014
היכן נתנדב השבוע?  23-29.11.14 (הגדל)

היכן נתנדב השבוע?

דרושים מתנדבים לאיסוף מנות פלאפל מחולון והסעתם לילדים חולי סרטן השוהים באיכילוב. דרושים מתנדבים שיעניקו לתלמידות שיעורי עזר במקצועות שונים. דרושים מתנדבים לניקיון חופים באשדוד. היכנסו, זה עושה טוב

עמותת רוח טובה מחברת בין עמותות וארגונים המגייסים מתנדבים לבין אנשים המעוניינים להתנדב, בהתאם לאזור מגוריהם שעות פנאי ותחומי עניין. צוות רוח טובה ליקט רשימת אפשרויות התנדבות חד-פעמית ברחבי הארץ במהלך השבועות הקרובים. אם ברצונכם בהתנדבות ארוכת טווח, השאירו פרטים באתר רוח טובה ונציגי העמותה יחזרו אליכם בהקדם.התנדבות באיזור הצפון

מי: האגודה למלחמה בסרטן הפועלת להפחתת מספר החולים במחלת הסרטן ומספר המתים ממנה בישראל.

מה מחפשים: לסניף בצפת דרושים מתנדבים למבצע"הקש בדלת"- מבצע ההתרמה השנתי של האגודה למלחמה בסרטן, המהווה את מקור התרומה המרכזי של האגודה ההתנדבות כוללת התרמת עוברי אורח באזורים מסחריים ובנקים. זמן הפעילות הוא למשך 3-4 ימים ובשעות גמישות.

למי לפנות: לעליזה במיילalizas@cancer.org.il או בטלפון 8511712 – 04

 

מי: העמותה נהריה אוהבת חיות פועלת למען בעלי חיים נטושים ברחבי העיר כדי למצוא בתים חמים לבע"ח ולדאוג לרווחתם.

מה מחפשים: מתנדב בעל רכב שיוכל להסיע בעלי חיים פצועים לווטרינר ולחלץ בעלי חיים ממצבים מסוכנים במידת הצורך. ימים ושעות גמישים.

למי לפנות: להילה בטלפון 8849687 – 052 או במייל: nahariya4animals@gmail.com .

 

התנדבות באיזור המרכז

מי: בית ספר 'בית ויינשטיין', הוא מרכז חינוך דתי לאומי טכנולוגי לבנות בו לומדות בנות המתקשות בבתי ספר הרגילים ומטרתו להעניק לבנות מענה לימודי, ערכי וחברתי.

מה מחפשים: מתנדבים שיעניקו לתלמידות שיעורי עזר במקצועות שונים כדי ליצור מערך תמיכה לימודי נוסף לבנות שזקוקות להשלמות של מקצועות ספציפיים. במטרה לסייע להן להוציא תעודת בגרות מלאה.

למי לפנות: ללילך בטלפון 054-6438000

 

מי: המרכז לעיוור בישראל פועל בתל אביב ומשמש כארגון הגג של מרבית הגופים הפועלים למען אנשים עם עיוורון ולקויות ראייה בישראל.

מה מחפשים: מתנדבים סבלניים להעברת הרצאות או הפעלות שונות בתחומים כמו מוזיקה, מופעים, סטנדאפ, שירה, הרצאה בנושא מעניין וכו'. ניתן להגיע אחת לחודש לשעה וחצי עד שעתיים. הפעילות תתקיים בימי שלישי בין השעות 13:00-15:00.

למי לפנות: למירי בטלפון 7915531 – 03 או בדוא"לmiri@ibcu.org.il

 מתנדבים להעברת פעילות חווייתית בחנוכה לילדים

 

מי: עמותת "דלת פתוחה" פועלת לקידום זכויות הפרט להתנהגות מינית בריאה ואחראית המבוססת על ידע ומודעות ומפעילה מרכז ייעוץ מיני לנוער בחולון.

מה מחפשים: מתנדבים לשיווק והסברה על מרכז "תוסס" באמצעות מעבר בין הכיתות בבתי ספר, חלוקת כרטיסי ביקור לכל נער/ה, ותליית שלטים בבית הספר. ההתנדבות מתאימה בעיקר לבחורה. המתנדב יתלווה לרכזת ההתנדבות ויעבור הסבר על הפעילות לפני כדי שיכול לענות על השאלות של בני הנוער. ניתן להגיע בימים ב' ו-ד' בין 10:00-14:00.

למי לפנות: לצפי בדוא"ל: tsafig@gmail.com .

 

מי: עמותת י.ע.ל - יד עזר לחולה בחולון מגישה עזרה לחולים המאושפזים ומסייעת לצוות הרפואי בבתי החולים בתאום עם הנהלת בית החולים.

מה מחפשים: מתנדבים שיסייעו בעבודה משרדית בדלפק המחלקה. ההתנדבות כוללת מענה לטלפונים, תיוק מסמכים ועזרה לפי צרכי המחלקה. ההתנדבות מתקיימת לפחות פעם בשבוע ליום קבוע בימים א-ו, בין השעות 9:30-11:00 . המתנדב צריך להגיע לראיון עם רכזת המתנדבים.

למי לפנות: לחמדה בטלפון 5028331 – 03

 

מי: עמותת אנוש נותנת מענה לנפגעי נפש בקהילה ומפעילה בסניף לוד מועדון חברתי למשתקמים המגיעים לשם פעמיים בשבוע למטרות הנאה ופנאי.

מה מחפשים: אנשי תחזוקה למועדון החברתי כמו אינסטלטור, צבאי, שיפוצניק וחשמלאי, שיגיעו לתקן ולחדש את המרכז. ההתנדבות מתקיימת בימים א' - ה' בין השעות 8:00-17:00.

למי לפנות: לרוני בטלפון 6744749 – 052 או בדוא"ל: horwitzron6@gmail.com .

 

מי: תכנית חוף נקי היא יוזמה של המשרד להגנת הסביבה, שמטרתה לסייע לרשויות המקומיות בשמירה על ניקיון החופים הבלתי מוכרזים בישראל.

מה מחפשים: מתנדבים לניקיון חופים באשדוד. ההתנדבות מתקיימת בימים ושעות גמישים. ההתנדבות היא אחת לשבוע ל-3 שעות. ההתנדבות יכולה להיות באופן חד פעמי.

למי לפנות: לרועי בטלפון 3862979 – 052

 דרושים מתנדבים לאיסוף מנות פלאפל מחולון והסעתם לילדים חולי סרטן השוהים באיכילוב

 

מי: חווה מקצועית לרכיבה טיפולית עם סוסים שנועדה לאוכלוסייה מוגבלת: נכים, ילדים בעלי הפרעות קשב וריכוז, אנשים עם מוגבלויות ועוד בכפר מקווה ישראל - חולון.

מה מחפשים: מתנדבים לטיפול בסוסים וסיוע במשימות כמו האכלה, ניקוי הסוסים או האורוות ועזרה כללית במקום. ניתן להגיע בימים א-ו בין השעות 09:00-20:00. ימים ושעות ספציפיים יקבעו בתיאום עם רכז ההתנדבות.

למי לפנות: לפיני בטלפון 7520536 – 03 או במייל: halahmi@017.net.il

 

למציאת התנדבות בהתאמה אישית דרך עמותת רוח טובה לחצו כאן.

 

מי: אורות של אמת, עמותה המסייעת לחולי סרטן ופועלת לשיפור איכות חייהם.

מה מחפשים: מתנדבים לאיסוף מנות פלאפל מחולון והסעתם לילדים חולי סרטן השוהים באיכילוב. הפעילות מתקיימת בימי שלישי בשעות 10:00-9:00.

למי לפנות: לירוני בטלפון 5372854 - 03 או בדוא"לlironidekel@gmail.com

 

מי: עמותת בית איזי שפירא, ארגון קהילתי הפועל לקידום זכויות, הזדמנויות ושירותים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים בישראל.

מה מחפשים: מתנדבים

לאריזת מתנות לחנוכה במהלך השבועיים הקרובים. ההתנדבות כוללת עזרה בהכנת מארזי מתנות וחבילות שי שנמכרות בחג לארגונים, לחברות ולמוסדות חינוך. הפעילות מתקיימת בבית איזי שפירא שברעננה ומתאימה לקבוצה של עד 15 איש (ניתן גם בקבוצות קטנות) ונמשכת כשלוש שעות. עדיפות לשעות הבוקר.

למי לפנות: מנהלת שיווק ורכזת מתנדבים, קרן אהבה – בית איזי שפירא, טל': 09-7701206 או במייל: naamak@beitissie.org.il

 

 

התנדבות באיזור ירושלים

מי: מערך הדיור קש"ת מסייע לבוגרים מגיל 18 עד 50 בעלי אינטליגנציה גבולית וקשיי הסתגלות.

מה מחפשים: למערך הדיור במבשרת ציון דרושים מתנדבים להעברת פעילות פנאי לדיירים בתחומים שונים, או הרצאות ברמה של ילדים. ההתנדבות תקבע למועד שנוח למתנדב.

למי לפנות: לטלפון 5792350 – 02 או בדוא"ל: keshet_shikum@bezeqint.net

 

מי: אגודת עלה פועלת בירושלים ומפעילה מעון לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

מה מחפשים: מתנדבים להעברת פעילות חווייתית בחנוכה לילדים כמו מופע קוסמות, ליצנות, מוזיקה, סיפורי חנוכה ועוד. ההתנדבות מתקיימת בימי א'-ה' בין 16:00-19:00.

למי לפנות: לטלפון 8791292 – 052 או לדוא"לmitnadvim@aleh-isreal.org

 

  • רוצים למצוא התנדבות בהתאמה אישית? לחצו כאן וצוות רוח טובה ימצא את הפעילות המתאימה עבורכם.
  • עמותה או יוזמה פרטית הפועלת לטובת הכלל וזקוקה לסיוע של מתנדבים באופן חד פעמי, המעוניינים לפרסם את צרכיכם במדור פנו לדוא"לzohar@ruachtova.org.il
  • סייעו בהכנת הכתבה -צוות רוח טובה.

 

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4594234,00.html.

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד