אלטעזאכן
אנו באלטעזאכן מאמינים כי נתינה היא קבלה וקבלה היא התחדשות,אך התחדשות דרך מיחזור ולא דרך צריכה היא עדיפה וחיונית שבעתיים, גם לנו כפרטים וגם לכדור בו אנו חיים
הגדל

אלטעזאכן הינו האתר הישראלי הראשון שמכיל מאגר גדול של מוצרים מכל הסוגים, כמו מקררים, מחשבים, רהיטים ואפילו בגדים שנועדו לעבור מיד אחת לי שניה ללא מטרות רווח. מוצרים אלה נכנסים למאגר אלטעזאכן על ידכם הגולשים ומיועדים לכל מי שזקוק להם. מטרתו המרכזית של אתר אלטעזאכן הוא לתווך בין אנשים טובים שנותנים לאנשים טובים שזקוקים. על ידי אתר אלטעזאכן אתם יכולים למסור כל פריט שרציתם לזרוק, ולייעד אותו למטרה טובה! אתם יכולים לתת ולקבל בחינם, מהר וללא דמי תיווך!!!

איך נותנים:

במידה ונמצא ברשותכם פריט כלשהו שתרצו להכניסו למאגר הנותנים של אלטעזאכן, מה שעליכם לעשות הוא להכנס לללינק אלטזכן תן שמופיע בסרגל הלינקים שבראש כל עמוד, שם עליכם למלא טופס קצר על המוצר ופרטים שלכם כגון טלפון או אי מייל על מנת שיוכלו ליצור עמכם קשר במידה ויש מישהו שרוצה את הפריט שלכם. בכל מקרה לאחר שהכנסתם פריט למאגר אלטעזאכן למעשה זכיתם למצווה!!!

איך מקבלים:

במידה ותרצו לחפש פריט כלשהו, כל שעליכם לעשות הוא להכנס ללינק אלטזכן קח שמופיע בסרגל הלינקים שבראש כל עמוד, שם תתבקשו לבחור קטגוריה ואז תת קטגוריה של מוצרים ומשם הדרך להצלחה קצרה, תופיע לפניכם רשימה גדולה של אותו מוצר שאתם מחפשים, אז תתחילו לסרוק את הרשימה תבחרו מוצרים שמתאימים לכם ותצרו קשר עם הצדיקים שמוכנים למסור לכם את הפריטים הנ"ל. ישנה גם דרך קצרה יותר והיא חיפוש חופשי ומהיר דרך סרגל החיפוש שמופיע בחלק העליון של כל עמוד באתר.

שאלות נפוצות:

המוצר שפרסמתי כבר נמסר , מה לעשות כדי שלא יצרו איתי קשר עוד ?
יש להיכנס למצב עריכה עם הקוד הסודי ולשנות סטטוס למוצר
אפשר לקבל מוצרים גם אם אני לא נזקק ?
בודאי , האתר הוא למען הקהילה ומשמש כמתווך בין מוסרים למקבלים
האם אפשר לפרסם באתר ?
כן , כל ההכנסות מפרסום הם קודש לתחזוקת האתר וכן לתרומה ישירה לעמותות
שכחתי את הקוד הסודי , מה לעשות ?
יש לשלוח מייל למערכת , רצוי להשתמש באופצייה לשליחת מייל תזכורת עם הקוד הסודי כשמכניסים הודעה חדשה
מה נמצא בארכיון ?
בארכיון נמצאים מודעות שמועד פרסומם גדול מ 45 יום מהתאריך הנוכחי ושאינן נמחקו
רצוי לחפש בארכיון כשחיפוש רגיל לא מעלה תוצאות מבוקשות
בארכיון ישנן אלפי פריטים !
איך מוחקים הודעה ?
ע"י שימוש בלינק שנמצא במייל התזכורת , אם המייל הלך לאיבוד ניתן לפנות למערכת.

 

www.altezachen.co.il  כל הזכויות שמורות באלטעזאכן

 

עבור לתוכן העמוד