עדכונים לחודש מרץ 2009

 

כנס גיבוש תכנית "בזכותם"

תודה גדולה לכל המתנדבים שהשתתפו בכנס הגיבוש שנערך ביום שני, 2.3.09 בבית שטראוס בתל אביב.מטרת המפגש הייתה להעלות שאלות וסוגיות המתעוררות במהלך הפעילות בשטח ולהרחיב את הידע בתחום זכויות ניצולי השואה.

הכנס נפתח בברכותיהם של יו"ר התוכנית, עו"ד יורם סגי זקס, מנכ"ל ועידת התביעות, עו"ד חן יוריסטה, ומנהלת התוכנית, עליזה אילן. במעמד זה הוענקו תעודות הוקרה למתנדבים מצטיינים ביניהם גניה רז, משה דקל וזאב ליבוביץ שטיפלו בלמעלה מ – 20 ניצולי שואה. הוענקו תעודות גם לקארינה קראפט אשר סייעה במלוא המרץ לחמישה עשר ניצולי שואה לקבל את המענקים המגיעים להם, לדליה זומר אשר סייעה לא רק לניצולי השואה אלא גם בעריכה לשונית של הפלייר לתוכנית, וכן למיכאל פוקשנר שמשמש גם כמומחה ונותן מענה מקצועי למתנדבים.

במהלך הכנס התקיים פורום שאלות ותשובות בו ניתנה למתנדבים ההזדמנות להעלות שאלות מקצועיות בפני עו"ד דורית פורר, היועצת המשפטית של עמותת "אביב לניצולי השואה" השותפה בתוכנית. בתום הכנס שמעו המתנדבים הרצאה מפי מר חיים גיל, על תרומתם של ניצולי השואה להקמת המדינה ולביסוסה.

אנו מעריכים אתכם על פועלכם המבורך לקידום הסיוע לניצולי השואה, על מחויבות אמת לערכים חברתיים ועל רוח התנדבות שלכם. המתנדבים שנכחו בכנס העידו על חשיבותו להמרצת המתנדבים והודו על קיומו.

אנו קוראים לך להציע הצעות ייעול לתכנית. במהלך הפעילות אנו לומדים ללא הרף ומנסים לקדם ולייעל את התכנית לאור תובנותיהם של המתנדבים.

ולהלן כמה הודעות חשובות:

1. הנך מתבקש/ת בכל לשון של בקשה לסייע לניצולים למלא את הטפסים בפועל! ניצולים שמקבלים טפסים לרוב משאירים אותם כאבן שאין לה הופכין.

2. חשוב לוודא שהטפסים נשלחו ליעדם.

3. לקבלת עדכונים בפורטל התנדבות בישראל לחץ כאן

4. אתר עמותת "אביב לניצולי שואה" עומד לרשותך -
לקבלת עדכונים שוטפים ולהורדת טפסים לחץ כאן.

בברכת המשך עשייה מוצלחת ,
מינהלת תוכנית "בזכותם"

 

עבור לתוכן העמוד