בפעם השלישית: זק"א נבחר שוב לארגון האהוד במדינת ישראל

בפעם השלישית: זק"א נבחר שוב לארגון האהוד במדינת ישראל (הגדל)

בפעם השלישית: זק"א נבחר שוב לארגון האהוד במדינת ישראל   

כידיד/ת ואוהד/ת ארגון זק"א

חשוב לי לעדכן ששוב נבחרנו לארגון האהוד במדינת ישראל אחרי צה"ל 

הסקר מבטא את מה שאנו יודעים וחווים ביום יום, את ההערכה הגדולה לעבודת הקודש של מתנדבי זק"א

על היותם החלוצים לפני המחנה באירועי שגרה כבחירום בארץ ובעולם בהצלת חיים ועד מתן כבוד למת. 

בכבוד ובהוקרה רבה  יהודה משי זהב יו"ר 

 

לקראת כנס שדרות שייערך השבוע מתפרסם היום (ידיעות אחרונות 22.11.15) מדד האהדה של הציבור הישראלי לגופים ולמגזרים לשנת 2015. כ-500 נשאלים בני 18 ומעלה דירגו את מידת חיבתם על פי סולם של 1-5. המטרה: לבדוק את מידת האהדה שהציבור רוחש למגזרים, לבעלי תפקידים ולגופים שונים בארץ. הסקר נערך על ידי ד"ר אריה רותם.  

על פי תוצאות הסקר, הגופים האהודים ביותר בחברה הישראלית הם צה"ל עם ציון ממוצע של 93 מתוך 100, אחריו נמצאים זק"א 91%, מד"א 90%, והכי פחות אהודים הם המפלגות, חברות הסלולר והבנקים.  

בתי החולים והמשטרה שיפרו השנה את מעמדם לעומת השנה שעברה, ואילו מבקר המדינה ובג"צ נמצאים במגמת ירידה עקבית מאז 2013. הפוליטיקאים נמצאים במקום האחרון והלא מכובד גם בדירוג בעלי התפקידים, עם ציון נכשל של 8 נקודות מתוך 100. קצת מעליהם נמצאים עורכי הדין, ובראש הרשימה בעלי התפקידים האהודים ביותר: רופאים 86%, אנשי צבא 82% ומורים 77%. 

נשיא כנס שדרות, עוזי דיין: "הישראלים מפגינים גם השנה אפס סובלנות לחוסר צדק המתבטא בחוסר שביעות רצון מתפקודם של נבחרי הציבור ושל המוסדות הפיננסיים הגדולים, ואילו אנשי הביטחון, המשטרה וההצלה זוכים לאהדה לאור תפקידם החשוב בעת הזו".  

יהודה משי זהב יו"ר ארגון זק"א: "הסקר מבטא את מה שאנו יודעים וחווים ביום יום, את ההערכה הגדולה לעבודת הקודש של מתנדבי זק"א, על היותם החלוצים לפני המחנה באירועי שגרה כבחירום בארץ ובעולם בהצלת חיים ועד מתן כבוד למת".

עבור לתוכן העמוד