קטיף עצמי של ירקות במושב נהלל - בהתנדבות!
הגדל

פעילות לחנוכה: קטיף עצמי של ירקות במושב נהלל

 

בא לכם להצטרף לקטיף עצמי של ירקות ולתרום לנזקקים? ארגון לקט ישראל מזמין את

הקהל הרחב לקטיף בחנוכה במושב נהלל

 

ארגון לקט ישראל, המספק מזון לנזקקים, מזמין את הציבור הרחב לפעילות משפחתית של קטיף עצמי של ירקות. הקטיף העיקרי הוא של קולרבי שנשתל במיוחד באדמות מושב נהלל בעמק יזרעאל לחלוקה לנזקקים. כל היבול יועבר למאות עמותות ומוסדות לנזקקים ללא תמורה.

 

ארגון לקט ישראל, בנק המזון הלאומי, ארגון גג המספק מזון ותמיכה מקצועית ליותר מ-300 עמותות ומוסדות לנזקקים השיק באוקטובר מיזם חדש ומרגש בנהלל  -  גידול עצמי של ירקות לנזקקים.  במסגרת המיזם, חכר הארגון  כ-150 דונם של אדמה חקלאית, בה צוות "פרויקט הלקט" זורעים ומעבדים במהלך כל השנה מגוון גדול של ירקות דוגמת סלק, תירס, עגבניות, צנון, כרוב, לפת, בצל קולרבי ועוד.

את היבול שקוטפים  מתנדבים מרחבי הארץ מקרב חברות עסקיות, בתי ספר, בסיסי צה"ל ועוד, מעביר צי משאיות הארגון לחלוקה בקרב יותר מ-300 עמותות ומוסדות לנזקקים בכל רחבי הארץ. 

מתי: חנוכה, יום רביעי ה-21.12 – יום רביעי ה-28.12, לא כולל ימי שישי ושבת. 8:00-16:00.

מחיר: חינם.

פרטים נוספים: ההשתתפות איננה כרוכה בתשלום ומותנית בהרשמה מראש, לפרטים והרשמה: 052-5345265. שימו לב! מומלץ לבוא עם נעליים סגורות או מגפי גומי.

 

 

הוראות הגעה מצומת  נהלל :

נוסעים מצומת נהלל בכביש מס' 75 לכיוון עפולה, לאחר שעוברים את נהלל פונים בצומת הבאה ימינה לכיוון בסיס רמת -דוד ,לאחר כ-300 מטרים פונים ימינה לכביש עפר ולאחר כ-400 מטרים נוספים מגיעים למתחם הקטיף.

הוראות הגעה מעפולה:

בצומת עדשים פונים שמאלה לכביש מס' 73 לכיוון מגדל העמק, ממשיכים ישר עד קיבוץ רמת דוד ועוברים אותו.

בפניה ראשונה שמאלה לכיוון בסיס רמת-דוד  אחרי כ-300 מטרים פונים ימינה לכביש עפר ואחרי כ-400 מטרים מגיעים למתחם הקטיף.

 

יעל בן-חמו

דוברת לקט ישראל

 yaelb@leket.org

עבור לתוכן העמוד