לתת בהתנדבות במיוחד עכשיו!
הגדל

המשבר הכלכלי העולמי והמיתון בישראל הביאו להעמקת העוני ולהתפשטות תופעת אי הביטחון התזונתי מחד, ולירידה חדה במשאבים ובתרומות מאידך. מגמה זו, יוצרת לראשונה פער בלתי ניתן לגישור בין הצורך ההולך וגובר למשאבים שהולכים וקטנים, ומעמיד בסכנה ממשית את היכולת להעניק את הסיוע הפיסי המיידי הדרוש לקיומן של מאות אלפי משפחות שאינן מסוגלות לדאוג לעצמן ולבני משפחתן לתזונה הבסיסית הדרושה לקיום מאוזן ותקין.

לתת, המשמש ארגון גג ל- 120 עמותות מזון מקומיות הפועלות ב- 80 יישובים בכל ברחבי הארץ, מהווה עבורן עוגן והן תלויות בתמיכתנו כדי לשרוד. לאור המשבר הנוכחי, המשמעות עלולה להיות כואבת ודרמטית במיוחד - עשרות אלפי משפחות עלולות למצוא את עצמן ללא ארוחה בסיסית לשים על שולחן החג  בערב ראש השנה.

מבצע התגייסות לאומי רחב היקף במסגרת תוכנית הדגל של ארגון לתת, "מזון לחיים", שמטרתו איסוף כמות גדולה ככל שניתן של ארוחות ומזון למען המשפחות הנזקקות, לקראת ראש השנה ולחודשים שלאחר מכן.  הסיוע הוא בבחינת חבל הצלה אשר יאפשר את הישרדותן של 50,000 משפחות במצוקה בתקופת החגים ובחודשים לאחר מכן. 

מבצע איסוף מזון בשופר-סל בפריסה ארצית

בתאריכים 13-17/9

בשעות 16:00-22:00

אנו מודים לכם על העזרה לעשרות אלפי משפחות מעוטות יכולת לערוך את שולחן החג בכבוד ולהתחיל את השנה החדשה עם מסר של אכפתיות, תקווה ואופטימיות.

להתנדבות ניתן ליצור קשר:
עם מחלקת מתנדבים
1-700-50-40-33
03-6833388 שלוחה 2

 

 

עבור לתוכן העמוד