מתנדבי עמותת פוש במשרד החינוך מחוז תל אביב
הגדל

ביום א' 03.02.08 התקיים מפגש מתנדבי פוש של מחוז תל אביב במשרד החינוך.
המתנדבים התכנסו לבוקר של היכרות עם מפקחי משרד החינוך ונציגי הרשויות במטרה  להידוק הקשר בין הגופים השותפים. גב' אורלי פרומן, מנהלת מחוז תל אביב, נשאה דברי ברכה חמים והביעה תודה ענקית על היוזמה, הרעיון, הביצוע והפוש שנתנה יו"ר העמותה, עו"ד אודליה שפיטלני.

אודליה דיברה על הרחבת פעילויות העמותה, הגידול במספר המתנדבים והתמיכה מצד הרשויות המקומיות. " כאם לשלוש בנות שנעזרו במורים פרטיים, קוממה אותי המחשבה שילדים  שלהוריהם אין את הכסף לשלם אינם זוכים לעזרה בלימודים. לפני שש שנים גייסתי כמה שכנות והלכנו ללמד אנגלית בבית ספר יסודי מספר תלמידים שנכשלו באנגלית. בתום השנה המבחנים הצביעו על התקדמות אותם הילדים באנגלית ואז ביקשו ממני לשלוח עוד ועוד מתנדבים לעזור לילדים בכל המקצועות ולכל הרמות. זו הייתה תחילתה של עמותת פוש". כמו כן סיפרה על הפרויקטים להוראה מתקנת ועל שיתופי פעולה שונים עם עסקים ועם רשויות מקומיות לקידום הילדים.

לאחר מכן נערכה סקירה קצרה מפי נציגי הרשויות אודות פעילות עמותת פוש בבתי הספר השונים במחוז תל אביב.

בהמשך הכנס, הועברו סדנא והרצאה בנושא "כלים להתמודדות במהלך העבודה ההתנדבותית" שהועברו על ידי מר שמואל גרוס, מפקח מחוז תל אביב, בליווי גב' ריקי בצרי, מפקחת על יועצות מחוז תל אביב. ההרצאה והסדנא היו מרתקות ומעניינות ובמהלכן השיבו המרצים על שאלות שהמתנדבים העלו ואף קיבלו מידע חשוב וכן כלים שיסייעו להם בעבודתם עם התלמידים.
לסיכום, אמרה יו"ר פוש עו"ד שפיטלני למתנדבים: "כולנו משתייכים לעמותת מתנדבים כמוכם, אשר באים מתוך אכפתיות ונותנים את הנשמה, את הלב, את הידע ואת הזמן לילדים שאין להם. אתם אלה שנותנים להם סיכוי, ועל כך אתם ראויים לכל תודה והערכה".

יש לציין כי עמותת פוש מחפשת מתנדבים נוספים, שיוכלו ללמד ילדים החל מכיתה א' ועד לכיתה י"ב. כל מתנדב, לפי רצונו, כישוריו והזמן העומד לרשותו.


 

עבור לתוכן העמוד