בועז ושני אחיו
מתנדבי עמותת אח בוגר מחוללים נפלאות, בימים אלו בהם 50% מהנוער בארץ לא מתגייס – שני אחים צעירים בעמותה, נגד כל הסיכויים, מתגייסים לצה"ל
הגדל

בועז מורה לספורט ומאמן כדורגל ותיק. במשך השנים עובד בועז עם ילדים בסיכון והגיע אל העמותה כששני האחים הצעירים (ממשפחות שונות) כבר איתו. הוא ביקש להצטרף לעמותה על מנת לקבל את המסגרת, התמיכה המקצועית ומגוון הפעילויות שמספקת העמותה לכל הצמדים - לאחים הבוגרים והצעירים.

יוסי ורמי (שמות בדויים) גדלים במשפחות חרדיות מרובות ילדים, האבות אינם נמצאים בקשר יציב ומתמיד עם הבנים. הם הכירו את בועז במסגרת שעורי ספורט בביה"ס. הם מצאו בו את היכולת להקשיב, לכוון ולהדריך מבלי להיות שיפוטי כלפיהם.

בועז, עם ניסיון של שנים וגישה מעולה לילדים ונוער, מצא את עצמו משמש בו זמנית אח, דוד, חבר ובן-בית בבתי המשפחות. עם השנים, החברות ביניהם התחזקה. בתקופת הלחוצה של מבחני הבגרות הוא היה שם לתמוך, כמו גם להוות מפלט ופינה להירגע בה וסתם לצפות בסרט בטלויזיה. היום, אחרי מעל 3 שנים יחד וכנגד כל הסיכויים החברתיים סביבתיים בהם גדלו, מלווה בועז את אחיו הצעירים לצבא!

הקשר והחברות ביניהם ימשכו, ויהוו את המשענת התומכת והאוהבת לה כל אחד מאיתנו זקוק על מנת להצליח ולקחת את ההחלטות הנכונות בצמתים הרבות העומדות בדרכנו.

בימים אלה נמצאים ברשימת המתנה עשרות ילדים המחכים לאחים בוגרים.
לקבלת פרטים ו/או על מנת להצטרף צרו קשר: www.bigbrothers.org.il info@bigbrothers.org.il
סניף ראשי בירושלים 02-5612131, סניף תל אביב 03-7448744, סניף גוש עציון 02-9934767


עבור לתוכן העמוד