פורום "למען הקהילה" בתפוז אנשים
הגדל

פורום למען הקהילה  הוקם בשנת 2004 כמפעל הנועד לקשר בין אנשים בעלי לב רחב ורצון לעזור, להתנדב ולתרום מזמנם למען אלו שידם אינה משגת השוהים בהוסטלים, בפנימיות, מועדוני קשישים, ילדים ונוער במצוקה ואוכלוסיה במצוקה השוהה במוסדות השונים ברחבי הארץ.

מטרת הפורום לסייע למוסדות ועמותות של אוכלוסיה במצוקה ובמצבי סיכון תוך מתן דגש על צרכי האוכלוסיה במוסדות השונים החל מגיוס מתנדבים, סיוע בחגים ותמיכה צמודה לאורך כל השנה במזון, ביגוד, משחקים, פעילויות והרמת פרוייקטים מיוחדים להנאתם של האוכלוסיה הנזקקת השוהה במוסדות.

היתרון של פורום למען הקהילה שהינו פורום אחד מתוך מאות פורומים בפורטל הגדול של אתר תפוז ויתרון זה מקנה לו אפשרות לגייס לפרוייקטים ולפעילות לאורך כל השנה את החברים מהפורומים השונים בפורטל אתר תפוז, שהוא אחד הפורטלים הגדולים במדינה.

במהלך השנה חברי הפורום מבקרים במוסדות, נקשרים לאוכלוסיה השוהה שם ונוצר חיבור מיוחד עם אנשי הצוות במוסדות ובעמותות והם הופכים להיות לחלק בלתי נפרד מאיתנו.

מאז קום הפורום, פורום  למען הקהילה אירגן ויזם פרויקטים גדולים החל מאירועי בר/בת מצווה לילדים נזקקים ויתומים, ארגון  ארוחות מזון מבושל לערבי חג,  יציאה למסע אופניים בשיתוף חברי פורום אופניים,קידום פרוייקטים ומכירת עבודות של תלמידי בתי ספר "מפתן" ברחבי הארץ, ארגון תרומת  עוגות מיוחדות מעוצבות לאירועים בשיתוף חברי פורום אומנות בעוגות, גיוס תרומת משחקים וספרים לילדים במוסדות ,  רכישת ביגוד חגיגי לאירועי בר/ בת מצווה, העברת סדנאות ופעילויות שונות במהלך השנה ועוד.
כמו כן, פורום למען הקהילה אינו שוכח את המתנדבים והחברים בפורום ודואג לארגן להם במהלך השנה מפגשים וצ'ופרים שונים.

פורום למען הקהילה פתוח לקהל הרחב ותמיד שמח לסייע ולהושיט יד לכל מוסד, עמותה ונזקק למען קידום האוכלוסיה החלשה והרצון להעניק להם תחושה של שווים בחברה למרות היותם אוכלוסיה במצוקה.

במהלך השנה הפורום דואג לארח אנשים מומחים בתחומים שונים כגון: פסיכולוגים, עובדים סוציאליים ואנשי מקצוע שונים המיעצים למוסדות ולחברי הפורום מתוך רצון לחזק את הנתינה ולהעמיק את הקשר של הנותן עם המקבל.


גדולה הנתינה שמעשירה את הנותן יותר מאשר את המקבל.
אחד הדברים היפים המאפיינים את פורום למען הקהילה זה האיכפתיות,  ההתגייסות וההירתמות  למען הזולת  במיוחד בתקופה קשה זו בה הנפגעים הינם האוכלוסיה במצוקה ולכן יש חשיבות עליונה להתגייסות החברה לעזרת האוכלוסייה החלשה יותר.

בואו לבקר אותנו בפורום למען הקהילה באתר תפוז ולקחת חלק בפרוייקטים שלנו.

    • למעבר אל פורום למען הקהילה בתפוז  לחצו כאן
עבור לתוכן העמוד