קהילת הפיליפינים בתל אביב התנדבו לשיפור חזות פני העיר
הגדל

ביום ראשון, 30.4 התקיימה פעולת התנדבות ושיפוץ מיוחדת בבית ספר ביאליק-רוגוזין שבדרום ת"א.הכל החל כאשר נציג השגרירות הפיליפינית פנה למר אריה שומר, יו"ר המועצה הלאומית להתנדבות בישראל, בבקשה לקיים פעולת ניקיון התנדבותית ברחובות ת"א. העניין הועבר לטיפולה של מועצת ארגוני המתנדבים בת"א-יפו, שבראשה עומדת הגברת פרלה אנגלמן, וזו פנתה אלינו, אקרופוליס החדשה, לסיוע בפרויקט.

אקרופוליס החדשה הינו בית ספר לפילוסופיה בין לאומי, המקדם את רוח האחווה ללא הבדל דת, גזע או מין. במסגרת הפעילות שלנו בארץ ובעולם הוקמה קבוצת ג.א.ה- קבוצה אקולוגית אקטיבית- שהיא ארגון מתנדבים למען החברה והסביבה הפועל מתוך אידיאל פילוסופי של חיים אתיים.

שתוף פעולה של כל הגורמים המעורבים הביא למימוש הפרוייקט. עיריית ת"א-יפו ארגנה את הציוד הדרוש, פדרציית הקהילות הפיליפיניות בישראל פנתה לבני הקהילות הפיליפיניות, ועל כל המצעד ניצחו מתנדבי ג.א.ה, תלמידים בבית הספר לפילוסופיה.

 נשיאת פדרצית הקהילות הפיליפיניות - גברת ג'וסטין סאלס - והשגריר הפיליפיני, שהגיע לבוש בג'ינס וחולצת עבודה שמשו דוגמה אישית נהדרת ועבדו יחד עם כולם.לאחר פעולת ההתנדבות המתנדבים הפיליפינים והישראלים נחים

הפעולה הוכתרה כהצלחה מסחררת, הן על ידי נציגי העירייה שהגיעו למקום, על ידי מנהלת בית הספר, הגברת קארן טל, וכמובן על ידי המתנדבים הנפלאים, שסיימו את העבודה במהירות ויעילות והכי חשוב- שמחת חיים. לכם מגיעה תודה מכל הלב- על המאמץ להגיע והכוח להתנדב ולתרום.

מה שבטוח, זו לא הפעם האחרונה שאנחנו נפגשים.

לאתר אקרופוליס החדשה אנא לחצו כאן

                                                                 

עבור לתוכן העמוד