נרשמה העמותה שקמה כדי להציל את חתולי ההתנתקות וחתולי בית המחסה בחדרה שננטשו והופקרו!
 
תודה לכולכם על התמיכה בקבוצת מתנדבות שלא וויתרו על הצלת החתולים מחדרה ומההתנתקות, כשכל האחרים התייאשו, תודה שלא התייאשתם ושלא ויתרתם כשאחרים הפנו גב!! תודה לכל מי מכם שנתן יד או שתיים בדרך, ובזכות עזרה זו היום יש מקום שהציל 300 חתולים ואולי יציל גם את אלו שנותרו בחדרה ושרדו את החורף הנורא!  אנו עושים ונעשה כל מה שביכולתינו להציל את החתולים מהרעב והמצוקה! על פי הבנות עם האחראים לבית המחסה בחדרה אנו נגיע למקום בימים הקרובים למצא את שירי, איוון וכל האחרים, ובעיקר את פאנג הלבן שהשארנו שם בכאב בחורף, ולהערך להעברת כלל החתולים והכלבים משם אלינו לגירגורים!
עכשיו בגירגורים דואגים להמשיך ולבנות את הבית החם לחתולים שנזנחו והופקרו, החתולים מההתנתקות והחתולים מבית המחסה בחדרה,  שמאז ינואר הם נותרו  ללא תמיכה כספית מאף גוף ממשלתי ומאף עמותה קיימת, אלא מוחזקים, מואכלים, ומטופלים  רק על ידי תרומות של אנשים פרטיים כמוכם וכמונו!
 
בימים אלו הוכרנו כעמותה רשומה שתדאג לקיומו של הבית של גירוגרים, אך כיוון שזו עמותה שרק מתחילה לצעוד את צעדיה, אין לה עדיין גרעין תורמים או תמיכה תקציבית, ואנו זקוקים לעזרתכם כדי לפנות הלאה לעוד ועוד אוהבי בעלי חיים ויחד להציל את החתולים שחולצו ע"י העמותות והמתנדבים בהתנתקות!
תודה שאתם איתנו, בואו ונמשיך לעשות למען החתולים שאין להם אבא ואמא מלבדינו, אתם ואנחנו! אנא הפיצו את עמוד ההתרמה שלנו, כדי לגייס את הכסף לעוד חודש של שכירות, למזון, לטיפולים וטרינריים, לתרופות, להדברה, לחיסונים, לארגזי חול, לחול, למיטות, לעובדים, לחשמל, לחומרי ניקיון, לפינוי אשפה, לעבודות חשמל ואינסטלציה כמו התקנת עמדות שטיפה וניקוז, להקמת חדר טיפול וחדרי אישפוז, לצעצועים, לבניית הפרדות לגורים, לחתולים קשישים, לחתולים חלשים, לשמירה
ולעוד דברים שאנו צריכים כדי לדאוג לחתולים בגירגורים ולטפל בם! אנו זקוקים לתרומות כספיות ואחרות, למתנדבים לטיפול בחתולים, להעברת התרומות, לביצוע עבודות חשמל, אינסטלציה ובנייה ולהפצת קריאתינו, היא קריאתם האילמת של החתולים!
 
המון תודה וחג שמח ואביבי,                                               
לתרומות : www.litrom.com/girgurim                                            
 
צוות המתנדבים של גירגורים                                             
ליצירת קשר:  girgurim@gmail.com
   
עבור לתוכן העמוד