חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד
דרושים מתנדבים ל"גבעת התחמושת"
6/07/2008

גבעת התחמושת הינה אתר הנצחה המספר את סיפור המערכה על ירושלים במלחמת ששת הימים, האתר מתקיים בעיקר מתרומות ומכספי כרטיסי הכניסה, עמותת גבעת התחמושת הינה עמותה ללא מטרות רווח. 

אלו התחומים בהם אנו זקוק האתר לעזרת מתנדבים:

  • ספרייה- באתר ההנצחה גבעת התחמושת ישנה ספרייה ובה ספרים, עיתונים ישנים וארכיון. רובם נוגעים לנושא ירושלים והמערכות על ירושלים. אנו זקוקים למתנדבים עם ניסיון בעבודה בספריה, אם יש משהו עם ידע בשיטת דיואי ובקטלוג מה טוב.
  • מוזיאון- במעלה הגבעה ישנו מוזיאון המספר על המערכה על ירושלים, אנו זקוקים למתנדבים שיאיישו את המוזיאון, יפנו מבקרים לאודיטוריום, יענו על שאלות ובמקרים מסוימים יעבירו הדרכה אם יש צורך.
  • דגם הקו העירוני- תוך חודש יפתח אגף חדש ובו דגם הקו העירוני-  קו הגבול שחצה את ירושלים במשך 19 שנה. אנו זקוקים למתנדבים שיוכלו לעזור לקבוצות הבאות לראות את הדגם ואת החיזיון האור קולי, להפעילו, ואם המתנדב מתאים – אף לתת הסבר נוסף במקרה הצורך.
  • "כבוד ותהילה ללוחם היהודי"- המרכז החינוכי לתיעוד והנצחת לוחמים ותיקים יהודים, אנו זקוקים לעזרה באיסוף החומרים לארכיון ובתיעוד הלוחמים. 

הפנייה היא למתנדבים ומתנדבות כאחד.

לפרטים נוספים ויצירת קשר: תמר לוי, אחראית תכנים והדרכה - גבעת התחמושת 02-5829392/3  שלוחה 102  edu@givathatachmoshet.org.il

הרשמה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
*
checked
צור קשר
עבור לתוכן העמוד