חיפושדלג על חיפוש
  blog
  תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

  ברוכים הבאים לבלוג ההתנדבות והמעורבות החברתית!

  אנו שמחים להשיק היום את הבלוג החדש שלנו. הבלוג מיועד לכל מי שמתחבר לנושאי ההתנדבות, המעורבות החברתית וניהולן.

   

  מה תוכלו לקרוא בבלוג?

   

  מטבע הדברים, ובהתאם למאפיינים של יומני רשת, התכנים בבלוג צפויים להיות מגוונים מאד! כאן תוכלו לקרוא מאמרי דעה של אנשי מקצוע העוסקים בתחום, לשמוע על טרנדים ומגמות, להיחשף לנתונים מעניינים ומודלים חדשניים ולקרוא תקצירים של מאמרים חדשים שהתפרסמו לאחרונה בתחום.

   

  מטרתנו, היא להפוך את הידע בתחומי ההתנדבות והמעורבות לנגיש לכל ולעורר שיח אתכם, אנשי המקצוע העוסקים בתחום. אנו שואפים להתבונן על התופעות של התנדבות ומעורבות חברתית ולהציע נקודות מבט חדשות, תובנות וחשיבה משותפת- על התחום שלנו ועל ההתפתחויות השונות שצפויות לו.

   

  ייחודו של הבלוג הוא בהצפת ידע מקצועי בתחום ההתנדבות, המהווה שילוב בין ידע המבוסס על ניסיון השדה וידע המבוסס על מחקר ותיאוריה. ייחוד נוסף, הוא ביכולתה של הפלטפורמה לאפשר לכל מי שמעוניין, להגיב על הרשומות המתפרסמות, ובכך לייצר דיאלוג מקצועי. נשמח מאד לכל תגובה ומחשבה על הרשומות שיתפרסמו כאן ואנחנו מבטיחים להתייחס לכל תגובה!

   

  כמו כן נשמח במידה ותרצו לכתוב רשומה לבלוג. הכתיבה בבלוג פתוחה למגוון של סגנונות. אחד הדברים היפים בבלוג, הוא שמדובר בפלטפורמה בלתי פורמאלית שמאפשרת לאנשים "להביא את עצמם": את הדעה שלהם, ההומור שלהם, סגנון הכתיבה הייחודי שלהם, תחומי העניין שלהם וכיו"ב. כל זאת גם אם מדובר בבלוג ארגוני ולא אישי. יש לכם רעיון לכתוב על נושא כלשהו? כתבו לנו ונשמח לקדם זאת!

   

  נשתמע ברשומה הקרובה!

  הרשמה לניוזלטר
  הרשמה לניוזלטרדלג על הרשמה לניוזלטר
  שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
  *
  *
  checked
  צור קשר
  עבור לתוכן העמוד